099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Collar PULLER Mini (Коллар Пуллер Міні) Тренувальний снаряд для собак, діаметр 18см

Артикул:
6491
Виробники
COLLAR
Наявність:
В наявності

203.40 грн


Размер породы
Мелкая;
Тип игрушки
Для Тренировок;
Всі характеристики

ПУЛЕР міні

для собак дрібних і декоративних порід

Має всі властивості великого пуллер а, але при цьому набагато більш зручний для маленьких собак. Ідеально підходить для Цвергпинчер, французьких бульдогів, ягдтерьеров, пекінесів, цвергшнауцерів, йорков, чихуахуа, мопсів, такс і ін.

Якщо у Вашої собаки ослаблені інстинкти і вона неохоче грає з пуллер му, рекомендуємо:

  • ховайте пуллер після гри, не залишайте його у вільному доступі для собаки
  • не перевантажуйте собаку грою, не змушуйте її силою робити що-небудь
  • припиняйте гру в самому розпалі

При виконанні цих простих рекомендацій, інтерес до пуллер у посилюватиметься і Ви досягнете прекрасних результатів.

Окремо хотілося б звернути увагу на спеціально розроблений матеріал для пуллер а:

  • ЛЕГКИЙ , що дозволяє власнику тренувати собаку тривалий час. Легко і зручно працювати з пуллер дітям і жінкам .
  • ПЛАВАЄ , що відкриває додаткові можливості в тренуваннях і спілкуванні з собакою.
  • Без запаху , що дуже важливо при дресируванні собаки, а також не залишає специфічний запах на руках, як багато виробів для собак, особливо «китайського» походження.
  • Не травмує зуби і ясна собаки, як більшість іграшок. Унікальність матеріалу в тому, що зуби м'яко наскрізь входять в товщу матеріалу і при цьому форма і властивості пуллер зберігаються тривалий час. Всім собакам дуже подобається подібний ефект, вони просто «кайфують» коли беруть пуллер в зуби і, спробувавши його один раз, назавжди в нього «закохуються». До речі, цей факт вже допоміг навчити багатьох собак аппортіровке, хоча до цього ніякої іншої спосіб не діяв.

Пуллер в обов'язковому порядку складається з двох предметів - в цьому полягає основний сенс снаряда і принципова відмінність від інших дресирувальних засобів. При такому підході значно підвищується інтенсивність тренування, що дозволяє за короткий проміжок часу дати собаці необхідне навантаження. Також, завдяки двом предметам, собака знаходиться в постійному контакті з господарем.

Незамінну роль пуллер зіграє в здоров'я Вашої собаки. Дуже часто собаки отримують серйозні травми просто на «рівному місці». Пролежавши всю зиму «на дивані», перший же весняний виїзд на природу, як правило, закінчується вивихом або розтягуванням зв'язок суглобів, особливо ця проблема спостерігається у собак великих порід. При регулярних же навантаженнях, буквально 15-20 хвилин в день, собака завжди знаходиться в хорошій фізичній формі і подібні проблеми їй не страшні.

КОРОТКИЙ ОПИС ВПРАВ

БІГ - при відпрацюванні вправи два предмета дають можливість змусити бігати собаку не знижуючи темпу, потрібну кількість часу і на більш довгі дистанції (при наявності таких), а в міських умовах, якщо мало місця, підтримувати високий темп на коротких дистанціях. При відсутності досвіду подачі предмета, легко перемкнути на інший предмет, тим самим продовживши вправу.

матеріал з якого зроблений пуллер дуже легкий як для господарів, так і для собак.

форма дозволяє пуллер у прекрасно котитися (палицю або м'ячик так не кинеш) і собаці набагато азартнії переслідувати предмет.

Стрибки - Основний сенс цій вправі в двох предметах, тому що в даному випадку це не аппортіровочний предмет, а тренувальний снаряд і немає сенсу в одному предметі, як не має сенсу одна боксерська рукавичка. Один предмет обмежує тренінг точно також, як обмежена тренування з однієї боксерською рукавичкою. Пуллер сприяє розвитку концентрації уваги і швидкої реакції на дії тренера (власника собаки). Тренінг з пуллер му для молодого собаки допоможе створити міцний фундамент, на який можна буде поставити програму навчання будь-якої складності, тому як перемикання з швидких дій на гальмування не становитиме складності. По черзі давайте можливість собаці в стрибку заволодіти пуллером і не випускаючи його з рук запропонуйте другий предмет, тим самим навчаючи собаку робити перехоплення. Поступово збільшуйте висоту стрибків, інтенсивність і частоту перехоплень.

матеріал повністю безпечний для зубів тварини, таким чином собака може насолодитися роботою в повну силу, не ризикуючи травмуватися або згодом стерти зуби.

форма ПУЛЛЛЕР а при відпрацюванні вправи Стрибки оберігає від можливих травм і від випадкових укусів (це часто відбувається при спробі зробити подібне вправу з палицею або м'ячиком), також цю вправу безпечно для собаки при неправильному захопленні предмета.

Витягування - по черзі пропонуючи витягати пуллер , господар може навчити собаку правильній хватці, а також навику подавати предмет в руку. Також, при відпрацюванні цього вправи, активно працюють ті групи м'язів, які не отримували достатнього навантаження при бігу та стрибках.

-  матеріал спокійно витримує таке навантаження, шкодуючи від зайвих стресів щелепи амортизирующим ефектом.

Характеристики товара

Размер породы
Мелкая;

Характеристики

Тип игрушки
Для Тренировок;
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Collar PULLER Мaxi (Коллар Пуллер Максі) Тренувальний снаряд для собак, діаметр 30см
Новий розмір спеціально розроблений для великих і середніх порід собак. Основна його відмінність від стандартного п..
519.80 грн
Collar Flyber (Коллар Флайбер) Літаюча тарілка для собак, 22см
Зустрічайте Флайбер - першу двосторонню літаючу тарілку для собак та їх власниківЗавдяки оптимальному розміру, унікально..
189.84 грн
Collar PULLER Micro (Коллар Пуллер Мікро) Тренувальний снаряд для собак діаметр 13см
Большинство владельцев собак сталкиваются с одинаковыми проблемами:излишняя агрессияповреждение предметов интерьеранепос..
158.20 грн
Collar PULLER Midi (Коллар Пуллер Міді) Тренувальний снаряд для собак, діаметр 20см
Puller (пуллер) - універсальний помічник у вирішенні проблем з вашої собакою Більшість проблем, з якими стикається ..
237.30 грн
Collar (Коллар) PitchDog Ігровий м'яч для апортировки Регбі, діаметр 9 см
Активне проведення часу на природі, під час звичайних прогулянок або при водних іграх вашому собаці забезпечить іграшка-..
203.40 грн
0