099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Collar PULLER Мaxi (Коллар Пуллер Максі) Тренувальний снаряд для собак, діаметр 30см

Артикул:
6492
Виробники
COLLAR
Наявність:
В наявності

519.80 грн


Размер породы
Крупная;
Тип игрушки
Для Тренировок;
Всі характеристики


Новий розмір спеціально розроблений для великих і середніх порід собак. Основна його відмінність від стандартного пуллер - за допомогою МАКСІ зручно і ефективно розробляти хватку у собаки, а саме покращувати якість самої хватки. Також завдяки PULLER MAXI власники собак зможуть краще пропрацювати м'язи щелеп собаки. Новий PULLER MAXI має той же діаметр, що і стандартний PULLER , але має подвійну товщину. Також в новому снаряді у внутрішньому діаметрі є спеціальне поглиблення, щоб PULLER MAXI було зручно тримати в руці під час занять з собакою.

PULLER MAXI зберіг всі унікальні властивості PULLERа, а саме:
PULLER MAXI легкий, що дозволяє власнику тренувати собаку тривалий час.
PULLER MAXI плаває, що відкриває додаткові можливості в тренуваннях і спілкуванні з Вашої собакою.
-  PULLER MAXI не має запаху, що дуже важливо при дресируванні собаки. При цьому снаряд не залишає специфічний запах на руках, як багато виробів для собак (особливо «китайського» походження).
-  PULLER MAXIне травмує зуби і ясна Вашої собаки, як більшість іграшок. Унікальність матеріалу в тому, що зуби м'яко наскрізь входять в товщу матеріалу і при цьому форма і властивості снаряда зберігаються тривалий час.
У комплекті як і раніше два кільця. Завдяки новій товщині кілець термін експлуатації PULLER MAXI набагато більше, ніж у стандартного PULLERа.

PULLER - УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПОМІЧНИК У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ З ВАШОЇ СОБАКОЮ

Зайва агресія, псування предметів інтер'єру, непослух, хвороби, в т.ч. опорно-рухового апарату, ожиріння - більшість цих проблем, з якими стикаються власники собак, викликані в основному ОДНІЄЇ причиною - недоліком фізичної та психоемоційного навантаження .

Унікальність пуллер а полягає в тому, що він здатний дати необхідне навантаження і при цьому власнику собаки немає необхідності витрачати більше часу на вигул. Всього 3 простих вправи протягом 20 хвилин дадуть собаці навантаження рівну 5 км бігу в інтенсивному режимі або 2-х годинне заняття з інструктором на майданчику.

Ви просто здивуєтеся як швидко, при регулярних заняттях, проблеми, пов'язані з Вашої собакою, відійдуть на задній план. Більш того, ці вправи розвинуть всі групи м'язів , собака швидко набере форму і буде виглядати просто чудово!

Окремо хотілося б звернути увагу на спеціально розроблений матеріал для пуллер а:

  • ЛЕГКИЙ , що дозволяє власнику тренувати собаку тривалий час. Легко і зручно працювати з пуллер дітям і жінкам .

  • ПЛАВАЄ , що відкриває додаткові можливості в тренуваннях і спілкуванні з собакою.

  • Без запаху , що дуже важливо при дресируванні собаки, а також не залишає специфічний запах на руках, як багато виробів для собак, особливо «китайського» походження.

  • Не травмує зуби і ясна собаки, як більшість іграшок. Унікальність матеріалу в тому, що зуби м'яко наскрізь входять в товщу матеріалу і при цьому форма і властивості пуллер зберігаються тривалий час. Всім собакам дуже подобається подібний ефект, вони просто «кайфують» коли беруть пуллер в зуби і, спробувавши його один раз, назавжди в нього «закохуються». До речі, цей факт вже допоміг навчити багатьох собак аппортіровке, хоча до цього ніякої іншої спосіб не діяв.

Пуллер в обов'язковому порядку складається з двох предметів - в цьому полягає основний сенс снаряда і принципова відмінність від інших дресирувальних засобів. При такому підході значно підвищується інтенсивність тренування, що дозволяє за короткий проміжок часу дати собаці необхідне навантаження. Також, завдяки двом предметам, собака знаходиться в постійному контакті з господарем.

Незамінну роль пуллер зіграє в здоров'я Вашої собаки. Дуже часто собаки отримують серйозні травми просто на «рівному місці». Пролежавши всю зиму «на дивані», перший же весняний виїзд на природу, як правило, закінчується вивихом або розтягуванням зв'язок суглобів, особливо ця проблема спостерігається у собак великих порід. При регулярних же навантаженнях, буквально 15-20 хвилин в день, собака завжди знаходиться в хорошій фізичній формі і подібні проблеми їй не страшні.

КОРОТКИЙ ОПИС ВПРАВ

БІГ - при відпрацюванні вправи два предмета дають можливість змусити бігати собаку не знижуючи темпу, потрібну кількість часу і на більш довгі дистанції (при наявності таких), а в міських умовах, якщо мало місця, підтримувати високий темп на коротких дистанціях. При відсутності досвіду подачі предмета, легко перемкнути на інший предмет, тим самим продовживши вправу.

матеріал з якого зроблений пуллер дуже легкий як для господарів, так і для собак.

форма дозволяє пуллер у прекрасно котитися (палицю або м'ячик так не кинеш) і собаці набагато азартнії переслідувати предмет.

Стрибки - Основний сенс цій вправі в двох предметах, тому що в даному випадку це не аппортіровочний предмет, а тренувальний снаряд і немає сенсу в одному предметі, як не має сенсу одна боксерська рукавичка. Один предмет обмежує тренінг точно також, як обмежена тренування з однієї боксерською рукавичкою. Пуллер сприяє розвитку концентрації уваги і швидкої реакції на дії тренера (власника собаки). Тренінг з пуллер му для молодого собаки допоможе створити міцний фундамент, на який можна буде поставити програму навчання будь-якої складності, тому як перемикання з швидких дій на гальмування не становитиме складності. По черзі давайте можливість собаці в стрибку заволодіти пуллером і не випускаючи його з рук запропонуйте другий предмет, тим самим навчаючи собаку робити перехоплення. Поступово збільшуйте висоту стрибків, інтенсивність і частоту перехоплень.

матеріал повністю безпечний для зубів тварини, таким чином собака може насолодитися роботою в повну силу, не ризикуючи травмуватися або згодом стерти зуби.

форма ПУЛЛЛЕР а при відпрацюванні вправи Стрибки оберігає від можливих травм і від випадкових укусів (це часто відбувається при спробі зробити подібне вправу з палицею або м'ячиком), також цю вправу безпечно для собаки при неправильному захопленні предмета.

Витягування - по черзі пропонуючи витягати пуллер , господар може навчити собаку правильній хватці, а також навику подавати предмет в руку. Також, при відпрацюванні цього вправи, активно працюють ті групи м'язів, які не отримували достатнього навантаження при бігу та стрибках.

-  матеріал спокійно витримує таке навантаження, шкодуючи від зайвих стресів щелепи амортизирующим ефектом.

Пуллер і Цуценя 

Привчайте цуценя до пуллер у с самого раннього дитинства. Ігри з пуллер му забезпечать цуценяті фізичний розвиток і правильне сприйняття навколишнього світу, тому що основне його увагу буде поглинена тренуванням з господарем, а все, що відбувається навколо (кішки, собаки, люди, сміття і т.д.) будуть цуценяті нецікаві. Відповідно, коли щеня виросте, то подібні речі не будуть доставляти Вам клопоту, і собака буде мати максимальний контакт з господарем.

* для цуценят великих порід рекомендуємо відразу купувати великий пуллер .

Характеристики товара

Размер породы
Крупная;

Характеристики

Тип игрушки
Для Тренировок;
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Collar Flyber (Коллар Флайбер) Літаюча тарілка для собак, 22см
Зустрічайте Флайбер - першу двосторонню літаючу тарілку для собак та їх власниківЗавдяки оптимальному розміру, унікально..
189.84 грн
Collar PULLER Micro (Коллар Пуллер Мікро) Тренувальний снаряд для собак діаметр 13см
Большинство владельцев собак сталкиваются с одинаковыми проблемами:излишняя агрессияповреждение предметов интерьеранепос..
158.20 грн
Collar PULLER Midi (Коллар Пуллер Міді) Тренувальний снаряд для собак, діаметр 20см
Puller (пуллер) - універсальний помічник у вирішенні проблем з вашої собакою Більшість проблем, з якими стикається ..
237.30 грн
Collar (Коллар) PitchDog Ігровий м'яч для апортировки Регбі, діаметр 9 см
Активне проведення часу на природі, під час звичайних прогулянок або при водних іграх вашому собаці забезпечить іграшка-..
203.40 грн
Collar (Коллар) PitchDog Ігрова тарілка для апортировки, діаметр 24 см
Ігрова тарілка Collar PitchDog - це іграшка виготовлена ​​з унікального матеріалу, легка і, в той же час дуже міцна.&nbs..
203.40 грн
0