099 495 65 64
Vodafone Киевстар E-mail

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ зоомагазин

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином zoodream.com.ua, надалі «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови придбання зоотоварів, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом «усної угоди», та має належну юридичну силу.

1.4. У відповідності зі ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або в інший спосіб) товару.

1.5. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

«Інтернет-магазин» - сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем із запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

«Продавець» - організація, незалежно від її організаційно-правової форми, та/або фізична особа-підприємець, який здійснює продаж товару.

«Товар» - продукція, пропонована до продажу і розміщена на сайті zoodream.com.ua.

«Покупець» - фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті zoodream.com.ua.

«Одержувач» - фізична та/або юридична особа, визначена Покупцем, яка повинна отримати замовлений Товар.

«Акцепт» - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

«Замовлення» - окремі позиції з асортиментного переліку товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті zoodream.com.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт zoodream.com.ua в робочий час Продавця.

3.1.2. Умови та вартість доставки зазначені в розділі «Доставка та оплата« на сайті Продавця.

3.1.3.Замовлення, що оформлені до 12 години з понеділка по п’ятницю доставляються по Одесі (для деяких районів міста доставка здійснюється у визначені Продавцем дні) того ж дня за умови наявності товару.

3.1.4. Замовлення, що оформлені після 12 години, доставляються наступного робочого дня за умові наявності товару та згідно з графіком доставки.

3.1.5. Замовлення з обраною доставкою Новою поштою, оформлені до 16 годині з понеділка по п’ятницю та в суботу до 14 годин, відправляються того ж дня за умови наявності товару, в іншому випадку – наступного робочого дня.

3.2. Порядок оплати та виконання замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця або готівковим шляхом під час отримання товару.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті zoodream.com.ua, є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення до того моменту, поки він не оплачений.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».

3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, що була вказана при оформленні замовлення.

3.2.7. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

3.2.8.. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення Одержувачеві/Покупцеві або його довіреним особам.

3.3. Виконання замовлення у святкові дні.

3.4.1. Графік виконання та доставки замовлень у святкові дні розміщується на головній сторінці на сайті zoodream.com.ua.

4. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Згідно з правилами компанії та ЗУ «Про захист прав споживачів» товар може буде повернутий протягом 14 днів з дати його придбання за умови цілісності пакування. Перелік товарів, що не підлягають поверненню, вказаний на сайті Продавця у розділі «Доставка та оплата».

6.2. Одержувач/Покупець може відмовитися або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши кур'єру причину повернення.

6.3. У разі заміни або повернення товару Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в тому ж вигляді, в якому він був йому доставлений.

5. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

5.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору за умовами Оферти.

5.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і є чинним до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

5.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

5.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін в укладений вже чинний Договір між Покупцем і Продавцем; зміни в Договорі набирають чинності з такими змінами в Оферті.

6. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

6.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, що її Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

6.2. При реєстрації на сайті Покупець дає згоду на смс та email-розсилку з інформацією від Продавця.

6.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

6.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Одержувача при повторних замовленнях і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ CТОРІН

7.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

7.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його приймання.

7.3. Продавець вправі передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

7.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, що були замовлені на сайті zoodream.com.ua.

7.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

7.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.


0