099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Collar PULLER Midi (Коллар Пуллер Міді) Тренувальний снаряд для собак, діаметр 20см

Артикул:
6488
Виробники
COLLAR
Наявність:
В наявності

237.30 грн


Размер породы
Средняя;
Тип игрушки
Для Тренировок;
Всі характеристики

Puller (пуллер) - універсальний помічник у вирішенні проблем з вашої собакою 

Більшість проблем, з якими стикається власник собаки, а саме:

- зайва агресія
- псування предметів інтер'єру
- непослух
- хвороби, в т.ч. хвороби опорно-рухового апарату
- ожиріння

викликані в основному ОДНІЄЇ причиною - недоліком фізичної та психоемоційного навантаження.

Незамінну роль  пуллер  зіграє в  здоров'я  Вашої собаки. Дуже часто собаки отримують серйозні травми просто на «рівному місці». Пролежавши всю зиму «на дивані», перший же весняний виїзд на природу, як правило, закінчується  вивихом  або розтягуванням зв'язок суглобів, особливо ця проблема спостерігається у собак великих порід. При регулярних же навантаженнях, буквально 15-20 хвилин в день, собака завжди знаходиться в хорошій фізичній формі і подібні проблеми їй не страшні.

 

Окремо хотілося б звернути увагу на  спеціально розроблений матеріал  для  пуллер а:

  • ЛЕГКИЙ , що дозволяє власнику тренувати собаку тривалий час. Легко і зручно працювати з пуллер  дітям і жінкам .
  • ПЛАВАЄ , що відкриває додаткові можливості в тренуваннях і спілкуванні з собакою.
  • Без запаху , що дуже важливо при дресируванні собаки, а також не залишає специфічний запах на руках, як багато виробів для собак, особливо «китайського» походження.
  • Не травмує  зуби і ясна собаки, як більшість іграшок. Унікальність матеріалу в тому, що зуби  м'яко  наскрізь входять в товщу матеріалу і при цьому форма і властивості пуллер  зберігаються  тривалий час. Всім собакам дуже подобається подібний ефект, вони просто «кайфують» коли беруть пуллер в зуби і, спробувавши його один раз, назавжди в нього «закохуються». До речі, цей факт вже допоміг навчити багатьох собак аппортіровке, хоча до цього ніякої іншої спосіб не діяв.

Пуллер  в обов'язковому порядку складається з  двох предметів  - в цьому полягає основний сенс снаряда і принципова відмінність від інших дресирувальних засобів. При такому підході значно підвищується інтенсивність тренування, що дозволяє за короткий проміжок часу дати собаці необхідне навантаження. Також, завдяки двом предметам, собака знаходиться в постійному контакті з господарем.

Незамінну роль  пуллер  зіграє в  здоров'я  Вашої собаки. Дуже часто собаки отримують серйозні травми просто на «рівному місці». Пролежавши всю зиму «на дивані», перший же весняний виїзд на природу, як правило, закінчується  вивихом  або розтягуванням зв'язок суглобів, особливо ця проблема спостерігається у собак великих порід. При регулярних же навантаженнях, буквально 15-20 хвилин в день, собака завжди знаходиться в хорошій фізичній формі і подібні проблеми їй не страшні.

КОРОТКИЙ ОПИС ВПРАВ

БІГ  - при відпрацюванні вправи  два предмета  дають можливість змусити бігати собаку не знижуючи темпу, потрібну кількість часу і на більш довгі дистанції (при наявності таких), а в міських умовах, якщо мало місця, підтримувати  високий темп  на коротких дистанціях. При відсутності досвіду подачі предмета, легко перемкнути на інший предмет, тим самим продовживши вправу.

-  матеріал  з якого зроблений  пуллер  дуже  легкий  як для господарів, так і для собак.

-  форма  дозволяє  пуллер у прекрасно  котитися  (палицю або м'ячик так не кинеш) і собаці набагато азартнії переслідувати предмет.

Стрибки  - Основний сенс цій вправі в двох предметах, тому що в даному випадку це не аппортіровочний предмет, а тренувальний снаряд і немає сенсу в одному предметі, як не має сенсу одна боксерська рукавичка. Один предмет обмежує тренінг точно також, як обмежена тренування з однієї боксерською рукавичкою. Пуллер  сприяє розвитку концентрації уваги і швидкої реакції на дії тренера (власника собаки). Тренінг з  пуллер му для молодого собаки допоможе створити міцний фундамент, на який можна буде поставити програму навчання будь-якої складності, тому як перемикання з швидких дій на гальмування не становитиме складності. По черзі давайте можливість собаці в стрибку заволодіти  пуллером і не випускаючи його з рук запропонуйте другий предмет, тим самим навчаючи собаку робити перехоплення. Поступово збільшуйте висоту стрибків, інтенсивність і частоту перехоплень.

-  матеріал  повністю  безпечний  для зубів тварини, таким чином собака може насолодитися роботою в повну силу, не ризикуючи травмуватися або згодом стерти зуби.

-  форма  ПУЛЛЛЕР а при відпрацюванні вправи Стрибки оберігає від можливих травм і від випадкових укусів (це часто відбувається при спробі зробити подібне вправу з палицею або м'ячиком), також цю вправу безпечно для собаки при неправильному захопленні предмета.

Витягування  - по черзі пропонуючи витягати  пуллер , господар може навчити собаку правильній хватці, а також навику подавати предмет в руку. Також, при відпрацюванні цього вправи, активно працюють ті групи м'язів, які не отримували достатнього навантаження при бігу та стрибках.

-  матеріал  спокійно витримує таке навантаження, шкодуючи від зайвих стресів щелепи амортизирующим ефектом.

Внутрішній діаметр 205мм, зовнішній діаметр - 300мм

Характеристики товара

Размер породы
Средняя;

Характеристики

Тип игрушки
Для Тренировок;
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Collar (Коллар) PitchDog Ігровий м'яч для апортировки Регбі, діаметр 9 см
Активне проведення часу на природі, під час звичайних прогулянок або при водних іграх вашому собаці забезпечить іграшка-..
203.40 грн
Collar (Коллар) PitchDog Ігрова тарілка для апортировки, діаметр 24 см
Ігрова тарілка Collar PitchDog - це іграшка виготовлена ​​з унікального матеріалу, легка і, в той же час дуже міцна.&nbs..
203.40 грн
Collar (Коллар) PitchDog Кільце для апортировки
Кільця PitchDog від компанії Collar безсумнівно сподобаються собакам і забезпечать активне проведення часу на природі, п..
0.00 грн
Croci М'яч литий, каучук, 5см
Така кумедна іграшка виготовлена спеціально для рухомого вихованця.Іграшка у вигляді м'яча виконана з литого каучуку, як..
136.88 грн
Croci Вибуховий тенісний м'яч, гума / силікон, 8,5х7 см
Іграшка виготовлена з якісної гуми.Тенісний м'яч покритий ворсистість тканиною.Ідеально підходить для активного відпочин..
306.61 грн
0