099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Prinocate (Принокат) Піпетки для кішок від бліх, глистів, кліщів, 1 піпетка

Лідер проджу!
Виробники
KRKA
Наявність:
В наявності

0.00 грнТип використання
Краплі у холку
Всі характеристики

Prinocate (Принокат) Піпетки для кішок від бліх, глистів, кліщів, 1 піпетка

Прозорий, жовтуватий, жовтий або коричнево-жовтий розчин.

Склад препарату Принокат для котів

 • імідаклоприд – 100 мг,
 • моксидектин – 10 мг.
Фармакологічні властивості принокату для котів
Застосування
 • Лікування та профілактика кішок при ураженні бліхами: Ctenocephalides felis;
 • Лікування отодектозу: Otodectes cynotis;
 • Лікування нотоедрозу: Notoedres cati;
 • Лікування нематодозів дихальних шляхів: Eucoleus aerophilus/syn. Capillaria aerophila, Aelurostrongylus abstrusus (дорослі та молоді форми)
 • Лікування нематодозів шлунково-кишкового тракту: Toxocara cati, Ancylostoma tubaeforme;
 • Профілактика дирофіляріозу: Dirofilaria immitis (мікродирофілярії L3 та L4 стадій)
 • Лікування телазіозу: Thelazia callipaeda (дорослі та молоді форми),
 • Препарат можна використовувати як один із засобів комплексного лікування блошиного алергічного дерматиту.
 • Лікування та профілактика тхрів при ураженні бліхами (Ctenocephalides felis), а також профілактика дирофіляріозу (Dirofilaria immitis: мікродирофілярії L3 та L4 стадії).
Дозування

Маса тіла тварин

(кг)

Розмір піпетки, що використовується

обсяг

(мл)

Імідаклоприд

(мг/кг маси тіла)

Оксид

(мг/кг маси тіла)

≤ 4 кг

імідаклоприд/моксидектин 40 мг/4 мг (розчин для зовнішнього застосування, точкового нанесення)

0,4

мінімум 10

мінімум 1

> 4-8 кг

імідаклоприд/моксидектин, 80 мг/8 мг (розчин для зовнішнього застосування, точкового нанесення)

0,8

10-20

1 - 2

> 8 кг

відповідна комбінація піпеток для забезпечення рекомендованої дози (мінімальна рекомендована доза – 0,1 мл препарату/кг маси тіла)

Лікування та профілактика сифонаптерозу (ураження бліхами) за допомогою Принокат Спот-он для котів
Лікування отодектозу Принокатом для котів
Лікування нотоедроз Принокатом для котів
Лікування нематодозів шлунково-кишкового тракту та дихальних шляхів
Лікування нематодозів шлунково-кишкового тракту: токсокарозу (Toxocara cati), анкілостомозу (Ancylostoma tubaeforme).
Профілактика нематодозів дихальних шляхів: елуростронгільозу (Aelurostrongylus abstrusus), еуколеозу/син. капіляріозу (Eucoleus aerophilus/syn. Capillaria aerophile)
Лікування нематодозів дихальних шляхів: елуростронгільозу (Aelurostrongylus abstrusus), еуколеозу/син. капіляріозу (Eucoleus aerophilus/syn. Capillaria aerophile)
Лікування телазіозу
Профілактика дирофіляріозу (Dirofilaria immitis):
Лікування та профілактика сифонаптерозу (ураження бліхами)
Профілактика дирофіляріозу
Спосіб застосування Принокат (Prinocate) Cпот-он для котів:
 • Витягнути піпетку із упаковки. Тримаючи піпетку у вертикальному положенні, викрутити та зняти ковпачок.
 • Перевернути ковпачок і надіти його іншим кінцем на піпетку. Натиснути та повернути ковпачок, щоб відкрити піпетку, розірвавши ізоляційну мембрану.
 • Розділіть шерсть на шиї тварини біля основи черепа, щоб було видно шкіру. Покладіть кінчик піпетки на шкіру і кілька разів стисніть піпетку, щоб нанести весь вміст на шкіру. Уникайте контакту між препаратом та вашими пальцями.
Протипоказання
Застереження при використанні Прінокат (Prinocate) Cпот-он для котів
Форма випуску
Зберігання

1 мл діючі речовини:

Допоміжні речовини: бензиловий спирт, пропіленкарбонат, бутилгідрокситолуол (E 321), троламін.

ATC vet класифікаційний код АТС vet: QP54, ендектокциди (QP54АВ52, моксидектин; QP53AX17, імідаклоприд).

Імідаклоприд, 1 (6-хлор-3-піридилметил)-N-нітро-імідазолідин-2-іліденамін є ектопаразитицидами, що відноситься до класу нітрометилен-гетероциклічних сполук. Група хімічного складу інсектоакарицид – неонікотиноїди. Імідаклоприд має високу спорідненість до нікотинових ацетилхолінових рецепторів у постсинаптичних ділянках центральної нервової системи (ЦНС). Він взаємодіє з нікотинергічним рецептором ектопаразитів, розміщеним на постсинаптичному нейроні, порушує передачу нервового імпульсу по ньому, і призводить до паралічу та загибелі ектопаразитів. Імідаклоприд ефективний проти личинок та імаго бліх. Через слабку взаємодію з нікотиновими рецепторами ссавців та низьким рівнем проникнення через їх гематоенцефалічний бар'єр, діюча речовина практично не впливає на ЦНС ссавців.

Моксидектин, 23-(О-метилоксим)-F28249 альфа - макроциклічний лактон другого покоління з групи мильбеміцинів. Це паразитицид, активний проти багатьох ендо та ектопаразитів. Моксидектин активний проти личинок (стадії L3, L4) Dirofilaria immitis. Він також активний проти нематод шлунково-кишкового тракту та дихальних шляхів. Моксидектин взаємодіє з гамма-аміномасляною кислотою та глутамат-пропускними хлорними канальцями паразитів. Це призводить до відкриття іонних хлорних канальців на постсинаптичній мембрані, збільшення іонів хлору та незворотного зниження м'язової активності, паралічу та загибелі паразитів.

Препарат має стійку дію та захищає тварину після одноразового застосування протягом 4 тижнів від повторного зараження паразитами.

Після нанесення препарату на шкіру тварини, імідаклоприд швидко поширюється поверхнею шкіри протягом доби. Сліди імідаклоприду залишаються на шкірі протягом усього періоду лікування.

Моксидектин всмоктується через шкіру, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові в період між 1 - 2 часом після обробки тварини та повільно виділяється з плазми протягом місяця.

Для зовнішнього точкового застосування (топікального нанесення).

Схема дозування для котів:

Рекомендовані мінімальні дози – 10 мг/кг маси тіла імідаклоприду та 1,0 мг/кг моксидектину, що еквівалентно 0,1 мл препарату/кг маси тіла тварини.

Схема лікування має базуватися на окремому ветеринарному діагнозі та локальній епізоотологічні ситуації.

Наносити відповідно до наведеної нижче таблиці:

Одноразове нанесення запобігає зараженню бліхами протягом 4 тижнів. Може бути доцільним поєднання лікування ветеринарним препаратом «Принокат® Cпот-он для котів» з методами обробки місця перебування тварини, спрямованими на порушення життєвого циклу бліх у навколишньому середовищі. Це може призвести до скорочення популяції домашніх бліх. Препарат слід наносити щомісяця, якщо він застосовується при комбінованому лікуванні блошиного алергічного дерматиту.

Слід проводити одноразову обробку препаратом. Можливе повторне оброблення через 30 діб після ветеринарного огляду. Не застосовувати безпосередньо у вушний канал.

Слід проводити одноразову обробку препаратом.

Щомісячна обробка тварин препаратом знижує можливість зараження нематодами. Препарат також використовують у період профілактичного карантину (за результатами дослідження проб калу), при планових та сезонних дегельмінтизації кішок проти нематодозів шлунково-кишкового тракту та дихальних шляхів.

Препарат застосовують щомісяця.

Препарат слід наносити щомісяця.

Щомісячна обробка тварини три місяці поспіль.

Одноразове застосування препарату.

Препарат застосовують за 1 місяць до очікуваної активності комах (комари різних пологів: Anophelex, Culex, Aedex і бліх), протягом всього періоду активності і ще місяць після завершення їх активності, або протягом усього року. Обробку тварин рекомендується проводити щомісяця в той самий день. Якщо тварині застосовували інший препарат, який захищає від мікродирофілярій, Принокат Спот-он для кішок можна застосовувати через 1 місяць після обробки попереднім препаратом.

Схема дозування для тхорів:

Для обробки однієї тварини застосовують 1 піпетку об'ємом 0,4 мл. Перевищувати рекомендовану дозу.

Застосування препарату запобігає зараженню бліхами протягом 3-х тижнів. При високій активності бліх у зовнішньому середовищі рекомендується повторна обробка через 2 тижні.

Препарат застосовують за місяць до очікуваної активності комах (комари різних пологів: Anophelex, Culex, Aedex і бліх), протягом всього періоду активності і ще місяць після завершення їх активності, або протягом усього року. Обробку тварин рекомендується проводити щомісяця в той самий день.

Нанесення в основі черепа мінімізує можливість злизування препарату тваринам. Препарат слід наносити лише на неушкоджену шкіру.

Не застосовувати тваринам із гіперчутливістю до складових препарату. Не застосовувати кошенят віком до 9 тижнів. Для тхорів: не застосовувати препарат фасуванням для кішок великих порід (об'єм піпетки 0,8 мл) для собак (будь-яких розмірів). Не застосовувати для канарок.

Лікування кішок масою тіла до 1 кг і тхорів масою до 0,8 кг, має ґрунтуватися на оцінці співвідношення користь/ризик. Застосовувати препарат хворим та виснаженим тваринам слід лише з урахуванням співвідношення користь/ризик. Препарат слід наносити лише на неушкоджену шкіру. Не допускати потрапляння препарату в очі та слизові оболонки тварин, а також всередину (перорально). Не допускати контакту оброблених препаратом тварин з іншими тваринами до повного висихання шкіри. Не дозволяти лише обробленим тваринам вилизувати один одного.

Рекомендується проводити діагностику кішок і тхорів старше 6 місяців на дирофіляріоз (статевозрілі паразити) перш ніж розпочати профілактичне лікування, оскільки застосування препарату для кішок або тхорів, у яких є статевозрілі серцеві гельмінти, може викликати серйозні побічні ефекти, включаючи загибель тварини. Якщо діагностується інвазування статевозрілими серцевими гельмінтами Dirofilaria immitis, інвазію слід лікувати відповідно до сучасних наукових знань.

У деяких тварин ураження збудником Notoedres cati може бути особливо тяжким. У цих випадках потрібна супутня підтримуюча терапія іншими препаратами, оскільки лікування тільки цим препаратом може бути недостатнім для запобігання загибелі тварини.

Особливі заходи безпеки, які має вживати особа, вживатиме ветеринарний препарат для тварин

Перед застосуванням препарату слід уважно прочитати листівку-вкладиш. Під час обробки тварин не можна курити, пити та вживати їжу. Під час обробки тварин препаратом уникати потрапляння препарату на відкриті ділянки шкіри, слизові оболонки, очі. При випадковому попаданні препарату на шкіру, слизові оболонки чи очі необхідно ретельно промити їхньою проточною водою. Якщо подразнення шкіри чи очей не проходить, або препарат випадково потрапив у травний канал необхідно звернутися до лікаря та показати листівку-вкладиш із упаковки. Після роботи із препаратом необхідно ретельно вимити руки теплою водою з милом. Особи з гіперчутливістю до складових препарату повинні наносити препарат з обережністю, користуючись гумовими рукавичками. Тільки обробленим тваринам не можна дозволяти спати в одному ліжку із власником.

Розчинник, що входить до складу «Принокат® Спот-он для котів», може залишати плями та псувати такі матеріали як шкіра, тканини, пластик та інші. Якщо тварини утримуються в квартирі та мають доступ до меблів, то після обробки їх необхідно утримувати окремо до повного висихання препарату на шкірі. Перевищення рекомендованої дози в 10 разів у котів переносилося без побічних ефектів або небажаних клінічних симптомів. Відомого специфічного антидоту немає. Можливе застосування активованого вугілля.

Не застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними препаратами. Не має інформації про безпеку застосування препарату «Принокат® Cпот-он для котів» у період вагітності або лактації.

Лабораторні дослідження застосування імідаклоприду або моксидектину щурам та кроликам не виявили жодних доказів тератогенності чи токсичності для вагітних самок та плода. Використання препарату під час вагітності та лактації має ґрунтуватися на оцінці співвідношення користь/ризик і тільки після призначення лікування лікарем ветеринарної медицини.

Після застосування препарату у котів може виникнути короткочасна сверблячка, еритема на шкірі, у деяких випадках виникають ознаки засолювання вовни, які швидко проходять. У тварин, що випадково злизали препарат відразу після нанесення, можуть виникнути ускладнення: посилене слиновиділення, блювання, порушення дихання та ознаки нервових розладів (атаксія, генералізований тремор, розширення зіниць, ністагм. Ці ознаки інтоксикації зникають через кілька хвилин без додаткового лікування.

У дуже поодиноких випадках дія препарату може викликати такі зміни в поведінці, як апатичність, збудження та втрата апетиту. Правильне нанесення препарату зводить до мінімуму можливість злизування.

Поліетиленові піпетки об'ємом 0,4 мл 0,8 мл, розфасовані в блістери, упаковані в картонні коробки 1, 3, 4, 6, 24 або 48 піпеток. Пакувальний матеріал: білі одноразові піпетки з поліпропілену (ПП) з кришкою з шипом з поліетилену високої щільності (ПЕВП) або поліоксиметилену (ПОМ) або поліпропілену (ПП), упаковані в ламінований тришаровий пакет з поліестеру (ПЕТФ), алюмінію та поліетилену ПЕНП).

Зберігати в оригінальній упаковці виробника, у сухому, недоступному для дітей та тварин, місці при температурі від 0 до 30°С.

Термін придатності – 2 роки

Характеристики

Тип використання
Краплі у холку
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Кишкові інфекції у собак та котів. Чому виникають та як лікувати? Кишкові інфекції у собак та котів. Чому виникають та як лікувати?Кишкові інфекції у собак та котів можуть виникнути з різних причин, і необхідно враховувати, що кожна ситуація може бути унікальною. Проте, після теракту на Каховській ГЕС виникло забруднення навколишнього середовища, що може спровокув..
Блохи та кліщі у собак. Як запобігти та вилікувати. Що таке блохи і як вони впливають на собак?Блохи — це дрібні комахи, які живляться кров'ю тварин. Вони можуть стрибнути на собаку або кота на вулиці, у парку, чи під час прогулянки. Також вони часто подорожують на нашій одежі та взутті. Блохи здатні викликати різні проблеми у собак та коті, зокрема:..
Схожі товари
Лідер проджу!
Superium Панацея таблетка від бліх, кліщів та гельмінтів для кішок
Superium Панацея таблетка від бліх, кліщів та гельмінтів для кішок
Superium Панацея таблетка від бліх, кліщів та гельмінтів для кішокІнноваційний препарат від усіх видів котячих паразитів..
0.00 грн
Vitomax нашийник ЕКО від паразитів для котів, 35см
Vitomax нашийник ЕКО від паразитів для котів, 35смНавіть повністю домашній кіт може заразитися бліхами чи іншими паразит..
80.00 грн
Фіпроніл спрей протипаразитарний спрей для котів та собак
ФІПРОНІЛ СПРЕЙ - ЗАСІБ ВІД БЛОХ І КЛІЩІВ ДЛЯ СОБАК І КІШОКФіпроніл-спрей дозволяє швидко і надовго позбутися бліх, вошей..
0.00 грн
VITOMAX (ВІтомакс) Еко крапли на холку від паразитів для котів, 1 піпетка.
Якщо у кішки завелися блохи або інші паразити, найдієвішим засобом для їх виведення стануть протиблошині краплі. Еко-кра..
1
28.00 грн
AnimAll VetLine spot-on Краплі від бліх для котів
AnimAll VetLine spot-on Краплі від бліх для котів до 4 кг та від 4 до 8 кг Фармацевтична форма : Розчин для зовнішнього ..
0.00 грн
0