099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

AnimAll VetLine spot-on Краплі від бліх для котів

Виробники
AnimAll
Наявність:
В наявності

0.00 грнТип використання
Краплі у холку
Всі характеристики

AnimAll VetLine spot-on Краплі від бліх для котів до 4 кг та від 4 до 8 кг

Фармацевтична форма : Розчин для зовнішнього застосування Фармакологічні властивості : ATCvet QP53, ектопаразитициди, інсектициди та репеленти (АТС vet QP53АХ17, імідаклоприд) Імідаклоприд, діюча речовина препарату відноситься до групи хлорникотинілових сполук.
Блокує постсинаптичні холінергічні рецептори, які чутливі до нікотину та розміщені у ектопаразитах у центральній нервовій системі. Переривання передачі нервового імпульсу призводить до паралічу та загибелі паразита. Імідаклоприд має низький рівень проникнення через гематоенцефалічний бар'єр, тому практично не впливає на ЦНС ссавців. Показання до застосування : Профілактика та лікування кішок за ураження блохами (Ctenocephalus canis, Ctenocephalus felis, Pulex irritans), вошами (Linognathus setosus) власоїдів (Trichodectes canis, Felicola subrostratus) на імагінальній, німфальній та личинковій стадіях розвитку. Протипоказання: Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату Не застосовується хворим, виснаженим та ослабленим тваринам Не застосовується молодим тваринам віком до 8 тижнів Не застосовується самкам у період лактації та вагітності. Побічна дія : У тварин з підвищеною чутливістю до діючих речовин при застосуванні препарату можливе подразнення шкіри.
Особливі застереження при використанні :
При обробці тварин препаратом не допускати попадання препарату у вічі, ротову порожнину.
Після обробки тварини не допускати її контакту з іншими тваринами до повного висихання вовни

Використання під час вагітності, лактації, несучості:
Не застосовується самкам у період лактації та вагітності!
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії - Не встановлено

Застосування:
Препарат застосовують зовнішньо безпосередньо на шкіру в місцях, недоступних для злизування (ділянка холки та вздовж хребта).
AnimAll VetLine спот він для кішок до 4 кг (0,5 мл)
AnimAll VetLine спот він для кішок від 4 кг (1,0 мл)
Препарат застосовують лише зовнішньо. В області шиї біля основи черепа поділяють шерсть тварини, щоб було видно шкіру. Кінець піпетки розміщують на шкірі, міцно стискають піпетку кілька разів і наносять весь вміст безпосередньо на шкіру. Препарат наносять на неушкоджену шкіру. Повторні застосування засобу рекомендується проводити регулярно протягом року, але не частіше ніж один раз на 30 днів. З метою запобігання повторній інвазії блохами тварині замінюють підстилку або обробляють її інсекто-акарицидним засобом відповідно до інструкції із застосування.

Препарат призначений для одноразового застосування. Препарат не слід наносити на вологу або пошкоджену шкіру та застосовувати одночасно з іншими інсекто-акарицидними лікарськими препаратами.
Не слід мити тварину протягом 48 годин після обробки.

Характеристики

Тип використання
Краплі у холку
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
ANIMALL VetLine нашийник протипаразитарний для котів та собак
ANIMALL VetLine нашийник протипаразитарний для котів та собакПолімерна стрічка із специфічним запахом складових речовин...
0.00 грн
Лідер проджу!
Bayer Advantage (Адвантейдж) від бліх і волосоїдів для котів, кішок і кролів, краплі в холку, 1 піпетка
Bayer Advantage (Адвантейдж) від бліх і волосоїдів для котів, кішок і кролів, краплі в холку, 1 піпетка
Bayer Advantage (Адвантейдж) від бліх і волосоїдів 1 піпетка для котів, кішок і кролівBayer Advantage (Адвантейдж) Крапл..
0.00 грн
Лідер проджу!
Bayer Advocate (Адвокат) краплі для кішок та кролів, від бліх, глистів, кліщів, 1 піпетка
Bayer Advocate (Адвокат) краплі для кішок та кролів, від бліх, глистів, кліщів, 1 піпетка
Bayer Advocate (Адвокат) краплі для кішок та кролів, від бліх, глистів, кліщівBayer Advocate (Адвокат) Краплі зовнішньог..
0.00 грн
Bolfo (Болфо) нашийник від паразитів для котів та собак
BOLFO (Больфо) - нашийник, інсектоакарицидний засіб для боротьби з ектопаразитами у собак та котівBOLFO (Больфо) - наший..
0.00 грн
Foresto (Форесто) Bayer нашийник для котів та собак від бліх, кліщів та комарів
Foresto (Форесто) Bayer - Протипаразитарний нашийник для собак та котів від блох і кліщівForesto by Bayer - забезпечує т..
1
0.00 грн
0