099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

БРАВЕКТО таблетка від бліх та кліщів для собак

Знижка в корзині
Лідер проджу!
Виробники
Бравекто
Наявність:
В наявності

0.00 грнТип використання
Таблетки
Всі характеристики

Бравекто їстівна жувальна таблетка для захисту собак від кліщів та бліх (500 мг/10-20 кг). Призначають собакам для лікування та профілактики афаніптерозу, у комплексній терапії викликаного блохами алергічного дерматиту, а також акарозів, що викликаються іксодовими кліщами.
Одна таблетка, яку собака з'їдає як ласощі, надійно захищає її від бліх та кліщів протягом трьох місяців! Ефект захисту настає вже через 4 години та триває не знижуючись 12 тижнів. Це означає, що комахи гинуть до того, як отримують можливість заразити собаку будь-яким захворюванням.
Оброблену "Бравекто" собаку можна мити або купати цілодобово без зниження ефективності. Дія "Бравекто" не залежить від довжини вовни.
2 години – початок дії
8 годин – максимальний ефект від бліх
12 годин – максимальний ефект від кліщів
12 тижнів захисту від кліщів та бліх
СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ
Таблетки для орального застосування Бравекто, що містить як діючу речовину флураланер, в 1 таблетці 500 мг. За зовнішнім виглядом препарат є таблетками коричневого кольору округлої форми зі злегка шорсткою поверхнею, можлива наявність вкраплень. Бравекто випускають розфасованим по 1 таблетці в блістери з алюмінієвої фольги, поштучно поміщені в картонні пачки разом з інструкцією по застосуванню.
ФАКРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Бравекто відноситься до інсектоакарицидних лікарських препаратів системної дії. Флураланер, що входить до складу препарату — (4-[5-(3,5-дихлорфеніл)-5-(трифторметил)-4Н-ізоксазол-3-іл]-2-метил-N-[2-оксо-2-(2) ,2,2-трифторетиламіно) етил] бензамід) — інсектоакарицид групи ізоксазоліну, активний щодо бліх (Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis) та іксодових кліщів (імаго та личинки Ixodes ricinus, Ixodes hexogonus, Ixodes hexagonus, Ixodes hexogonus, variabilis і Rhipicephalus sanguineus), які паразитують на собаках. Механізм дії флураланера полягає у блокуванні ГАМК-залежних та глутамат-залежних рецепторів членистоногих, гіперзбудженні нейронів, порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу та загибелі ектопаразитів. Після перорального введення препарату флураланер легко всмоктується у шлунково-кишковому тракті та досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі досягається протягом 1 дня, біодоступність становить 20-27%, прийом корму прискорює всмоктування. Виводиться флураланер повільно, переважно у незміненій формі з фекаліями (~90% дози) та частково із сечею, період напіввиведення – 12 діб. Препарат починає діяти через 4 години після застосування та викликає загибель бліх через 8 годин після прикріплення до організму господаря, кліщів – через 12 годин, запобігаючи повторній інфекції собак ектопаразитами. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що профілактує контамінацію приміщень яйцями та личинками. Бравекто за ступенем впливу на організм відноситься до речовин «малонебезпечних» (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не має ембріотоксичної, тератогенної, мутагенної дії.
ПОКАЗАННЯ
Бравекто призначають собакам для лікування та профілактики афаніптерозу, у комплексній терапії викликаного бліхами алергічного дерматиту, а також акарозів, що викликаються іксодовими кліщами.
ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Бравекто застосовують собакам індивідуально перорально під час або незадовго до/після годування в терапевтичній дозі 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини. Бравекто має привабливий аромат і смак і, як правило, охоче поїдається собаками; в іншому випадку препарат вводять примусово безпосередньо в пащу або згодовують з кормом. Розламування пігулок не допускається. Слід переконатися, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.
Дози препарату в залежності від маси тварини та виду таблетки (1 шт):
Бравекто 500 / >10-20 кг
Допускається застосування препарату в період щенності та лактації. Повторні обробки за необхідності проводять через 12 тижнів.
Слід уникати порушень схеми застосування препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності препарату. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі за тією самою схемою. Симптоми передозування не виявлено.
ПОБІЧНІ ДІЇ
Побічні явища та ускладнення при застосуванні препарату відповідно до інструкції, як правило, не спостерігаються. У поодиноких випадках можливе блювання, діарея, зниження апетиту та слинотеча. Якщо блювання у собаки відбулося протягом перших двох годин після прийому Бравекто, рекомендується переконатися, що блювання припинилося і дати препарат повторно в тій же дозі.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
Протипоказанням для застосування є індивідуальна непереносимість компонентів препарату. Препарат не слід застосовувати цуценям молодше 8-тижневого віку та/або собакам масою менше 2 кг. Бравекто не призначений для застосування продуктивним тваринам.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
Особливостей дії за першого застосування препарату та при його відміні не виявлено. При одночасному застосуванні Бравекто з антигельмінтиками, антибіотиками, нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами небажаних реакцій та зниження ефективності препарату не виявлено.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Зберігають у закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування та кормів, у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин, при температурі від 0°С до 30°С. Термін придатності лікарського засобу при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дати виробництва. Забороняється застосування Бравекто після закінчення терміну придатності. Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.
Виробник: Інтервет ГесмбХ, Відень, Австрія.

Характеристики

Тип використання
Таблетки
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Лідер проджу!
Ceva Vectra 3D (Вектра 3D) Краплі від бліх, вошей, комарів та кліщів для собак, 1 піпетка
Ceva Vectra 3D (Вектра 3D) Краплі від бліх, вошей, комарів та кліщів для собак, 1 піпетка
Ceva (Сева) VECTRA 3D (ВЕКТРА 3D) краплі від бліх і кліщів для собакCeva Vectra 3D (Вектра 3D) Краплі від бліх, вошей, к..
0.00 грн
Лідер проджу!
Prinocate (Прінокат) Піпетки для собак від бліх і глистів (1 піпетка)
Prinocate (Прінокат) Піпетки для собак від бліх і глистів (1 піпетка)
Prinocate (Прінокат) Піпетки для собак від бліх і глистів (1 піпетка)Опис препарату Принокат для собакПрозорий, жовтуват..
0.00 грн
Vitomax нашийник ЕКО від паразитів для котів, 35см
Vitomax нашийник ЕКО від паразитів для котів, 35смНавіть повністю домашній кіт може заразитися бліхами чи іншими паразит..
80.00 грн
Лідер проджу!
Simparica (Сімпаріка) засіб від бліх і кліщів для собак, ціна за 1 таблетку
Simparica (Сімпаріка) засіб від бліх і кліщів для собак, ціна за 1 таблетку
Simparica (Сімпаріка) швидкодіючий профілактичний оральний препарат для лікування і профілактики від бліх і кліщів.Препа..
0.00 грн
Лідер проджу!
Фіпроніл спрей протипаразитарний спрей для котів та собак
Фіпроніл спрей протипаразитарний спрей для котів та собак
ФІПРОНІЛ СПРЕЙ - ЗАСІБ ВІД БЛОХ І КЛІЩІВ ДЛЯ СОБАК І КІШОКФіпроніл-спрей дозволяє швидко і надовго позбутися бліх, вошей..
0.00 грн
0