099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Ceva Vectra 3D (Вектра 3D) Краплі від бліх, вошей, комарів та кліщів для собак, 1 піпетка

Лідер проджу!
Виробники
Ceva
Наявність:
В наявності

0.00 грнТип використання
Краплі у холку
Всі характеристики

Ceva (Сева) VECTRA 3D (ВЕКТРА 3D) краплі від бліх і кліщів для собак

Ceva Vectra 3D (Вектра 3D) Краплі від бліх, вошей, комарів та кліщів для собак зі знижкою 20%


Собаки постійно наражаються на ризик зараження трансмісивними захворюваннями, контактуючи з комахами переносниками.

Вектра 3D – інсектоакарицидний препарат широкого спектру дії, який надійно захищає Вашу собаку від ектопаразитів протягом 30 днів.

  • Швидка дія

Знищує комах при контакті, незалежно від того, чи встиг паразит вкусити собаку чи ні.

Порушує кровососання у бліх вже через 5 хвилин, загибель всіх комах, що паразитують, настає через 6 годин.

  • Широкий спектр дії

Знищує і відлякує кліщів, комарів, бліх, вошей, волосоїдів та інших комах (гнус, мошки).

Знищує дорослих бліх, а також яйця та личинки, запобігаючи повторному зараженню.

Виражена репелентна (відлякуюча) дія значно знижує ризик зараження тварини трансмісивними захворюваннями.

  • Тривала дія

Стійкий до дії води, вологи та сонячного світла.

Ефективний упродовж 30 днів.

  • Зручно застосовувати

Захист собаки з віком сім тижнів.

Запатентований аплікатор забезпечує легке застосування.

Склад:

1 мл препарату містить діючі речовини:

дінотефурон 54 мг

перметрин 397 мг

піріпроксіфен 4,48 мг

Допоміжні речовини: N-октил-2 пірролідон, N-метил-пірролідон.

Фармакологічні властивості:

Вектра 3D відноситься до групи інсектоакарицидних препаратів для зовнішнього застосування.

Перметрин, що входить до складу Вектра 3D, є синтетичним піретроїдом, механізм дії якого полягає в блокуванні проведення нервового імпульсу у паразита за рахунок зміни проникності мембран для іонів натрію, що призводить до необоротного паралічу і загибелі членистоногих паразитів.

Дінотефурон - похідне гуанидина, відноситься до нейротоксин класу неонікотиноїдів, впливає на постсинаптичні ацетилхолінові рецептори нервової системи, викликаючи загибель комах. Особливо дінотефуран активний проти многоічісленних видів напівжорсткокрилих комах.

Піріпроксіфен - аналог ювенільного гормону, що регулює ріст і розвиток комах, в т.ч. бліх. Механізм його дії полягає в порушенні нормального циклу метаморфоза комахи яйце - личинка - лялечка - доросла особина.

Після нашкірному нанесення препарату, активні компоненти накопичуються в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах тіла тварини і надають тривалий контактна інсектоакарицидної дію, попереджають укуси комах, які є переносниками кровопаразітарних захворювань.

Вектра 3D за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76). При попаданні в очі викликає помірне подразнення.

Унікальна піпетка з подовженим і заокругленим аплікатором не пошкоджує шкіру при обробці і зручна для застосування довгошерстим собакам.

Показання до застосування: Вектра 3D застосовують собакам для боротьби з ектопаразитами тварин: блохами, вошами, волосоїдів, комарами, москітами, іксодових кліщів. Лікування алергічного дерматиту викликаного укусами бліх доцільно починати з застосування Вектра 3D.

Спосіб застосування та дози:

Витягти піпетку. Тримаючи піпетку вертикально, розташувати великий і вказівний пальці однієї руки під великим диском аплікатора, іншою рукою взяти наконечник аплікатора над маленьким диском і з зусиллям натиснути вниз до упору в великий диск, проткнув мембрану, запечатують піпетку.

Розставивши шерсть тварини, нанести препарат на суху неушкоджену шкіру в декілька точок вздовж хребта, щоб тварина не могла злизати препарат.

Дози і кількість місць нанесення вказані в таблиці.

Маса тіла собаки, кг

Піпетки, мл

Кількість піпеток, штук

Кількість місць нанесення

1.5 — 4.0

0.8

1

1

4 — 10.0

1.6

1

2

10 — 25.0

3.6

1

3

25 — 40.0

4.7

1

3

40 — 65.0

8.0

1

4Повторні обробки рекомендується проводити регулярно протягом року, але не частіше, ніж один раз в 30 днів.

З метою запобігання повторної інвазії блохами тварині замінюють підстилку або обробляють її інсектицидною засобом відповідно до інструкції по застосуванню.

При передозуванні препарату можливі порушення центральної нервової системи (пригнічення, тремор, атаксія). Рекомендується негайно змити препарат милом, обполоснути шерсть тварини великою кількістю проточної води, призначити симптоматичне лікування.

Препарат не слід наносити на вологу або пошкоджену шкіру і застосовувати одночасно з іншими інсектоакарицидними лікарськими препаратами.

Не слід мити тварину протягом 48 годин після обробки.

Препарат не призначений для продуктивних тварин.

Побічні дії:

При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються. У деяких випадках можливе посилення салівації і незначне почервоніння шкіри на місці нанесення препарату, зазначені симптоми проходять мимовільно протягом декількох годин і не потребують лікування.

Протипоказання:

Протипоказанням до застосування Вектра 3D є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. У разі прояву алергічних реакцій у чутливого до компонентів препарату тварини, препарат слід ретельно змити милом і обполоснути шерсть великою кількістю проточної води, а при необхідності призначити антигістамінні засоби і провести симптоматичне лікування.

Застосування препарату цуценятам у віці до 7 тижнів, собакам масою менше 1,5 кг, ослабленим і старим тваринам, а також вагітним і годуючим сукам допускається тільки після консультації з ветеринарним лікарем.

Категорично забороняється застосування препарату кішкам!

Особливі вказівки: Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні і при його скасування не встановлено. Препарат призначений для одноразового застосування.

Умови зберігання: Зберігають препарат в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 0 ° С до + 25 ° С.

Характеристики

Тип використання
Краплі у холку
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Лідер проджу!
Prinocate (Прінокат) Піпетки для собак від бліх і глистів (1 піпетка)
Prinocate (Прінокат) Піпетки для собак від бліх і глистів (1 піпетка)
Prinocate (Прінокат) Піпетки для собак від бліх і глистів (1 піпетка)Опис препарату Принокат для собакПрозорий, жовтуват..
0.00 грн
Vitomax нашийник ЕКО від паразитів для котів, 35см
Vitomax нашийник ЕКО від паразитів для котів, 35смНавіть повністю домашній кіт може заразитися бліхами чи іншими паразит..
80.00 грн
Лідер проджу!
Simparica (Сімпаріка) засіб від бліх і кліщів для собак, ціна за 1 таблетку
Simparica (Сімпаріка) засіб від бліх і кліщів для собак, ціна за 1 таблетку
Simparica (Сімпаріка) швидкодіючий профілактичний оральний препарат для лікування і профілактики від бліх і кліщів.Препа..
0.00 грн
Фіпроніл спрей протипаразитарний спрей для котів та собак
ФІПРОНІЛ СПРЕЙ - ЗАСІБ ВІД БЛОХ І КЛІЩІВ ДЛЯ СОБАК І КІШОКФіпроніл-спрей дозволяє швидко і надовго позбутися бліх, вошей..
0.00 грн
Simparica Trio (Сімпаріка Тріо) засіб від бліх, кліщів та глистів для собак, ціна за 1 таблетку
Таблетки Simparica Trio Сімпаріка Тріо для собак від бліх, кліщів і глистівSIMPARICA TRIO (сароланер / Моксідектин / пир..
0.00 грн
0