099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Bayer Bolfo (Болфо) спрей від паразитів для собак та котів, 250 мл

Артикул:
512
Виробники
Bayer
Наявність:
Нет в наличии

319.93 грн


Тип використання
Спрей
Всі характеристики

Bayer Bolfo Spray Больфо Спрей 250 мл – інсектоакарицидний препарат для боротьби з ектопаразитами собак та котів.

Bayer Больфо аерозоль є ефективним протипаразитарним засобом, активним щодо вошей, бліх, власоїдів та іксодових кліщів, що паразитують на собаках та кішках.


Підходить для обробки місць проживання тварин, предметів їх побуту (підстилки, килимки) з метою більш ефективного знищення паразитів, а також запобігання зараженню знову.


Склад:

Пропоксур.


Спосіб застосування та дози:

  • Обробку тварин проводять на відкритому повітрі або в приміщеннях, що добре провітрюються.
  • Для запобігання злизуванню препарату тваринам стуляють щелепи петлею з тасьми.
  • Перед використанням балон струшують і, натискаючи на розпилювальну головку, спрямовують струмінь аерозолю з відстані 30 - 40 см на тулуб тваринного проти зростання волосся протягом кількох секунд, злегка зволожуючи шерсть. Прикривши очі тварини, обробляють вушні раковини та груди, кінчиками пальців препарат наносять навколо очей та носа, потім обробляють шию, тулуб, кінцівки, живіт та хвіст. Через 20 хвилин після обробки звільняють щелепи тварини від петлі.
  • З метою запобігання повторній інвазії бліхами підстилки, попони, килимові доріжки та інші предмети в приміщеннях, де утримують тварин, обробляють аерозолем Больфо, через 1 - 2 години очищають пилососом.
  • Повторні обробки проводять за показаннями, але не частіше 1 – 2 рази на тиждень.


Протипоказання:

Не можна обробляти аерозолем Больфо хворих, які одужують, вагітних і самок, що годують, а також цуценят і кошенят молодше 3-місячного віку.


Побічні ефекти:

  • При правильному застосуванні препарату немає. У разі появи ознак отруєння (підвищена салівація, пронос, м'язова слабкість) застосування препарату слід припинити та надати тварині ветеринарну допомогу.
  • При попаданні на слизові оболонки викликає слабке подразнення.


Умови зберігання:

У захищеному від світла місці, недоступному для дітей та тварин, при температурі від 0 до 25°С.

При роботі з препаратом слід користуватися гумовими рукавичками та ватно-марлевою пов'язкою. Під час процедури забороняється курити, пити та їсти. При попаданні препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно змити багатою водою. Після закінчення роботи слід вимити з милом обличчя та руки, рот прополоскати; вимити та просушити рукавички. Забороняється користуватися аерозолем Больфо поблизу відкритого вогню, нагрівати вище 50 С та розбирати наповнені аерозолем балони.

Характеристики

Тип використання
Спрей
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
ANIMALL VetLine нашийник протипаразитарний для котів та собак
ANIMALL VetLine нашийник протипаразитарний для котів та собакПолімерна стрічка із специфічним запахом складових речовин...
0.00 грн
Bayer Advocate (Адвокат) Піпетки для собак від бліх та глистів (1 піпетка)
Bayer Advocate (Адвокат) Піпетки для собак від бліх та глистів (1 піпетка)Bayer Advocate (Адвокат) Універсальний препара..
0.00 грн
Лідер проджу!
Bayer Kiltix (Кілтікс) нашийник від бліх та кліщів для собак
Bayer Kiltix (Кілтікс) нашийник від бліх та кліщів для собак
Bayer Kiltix (Кілтікс) нашийник від бліх та кліщів для собакBayer Kiltix Нашийник від бліх та кліщів для собак малих пор..
0.00 грн
Bolfo (Болфо) нашийник від паразитів для котів та собак
BOLFO (Больфо) - нашийник, інсектоакарицидний засіб для боротьби з ектопаразитами у собак та котівBOLFO (Больфо) - наший..
0.00 грн
Лідер проджу!
Foresto (Форесто) Bayer нашийник для котів та собак від бліх, кліщів та комарів
Foresto (Форесто) Bayer нашийник для котів та собак від бліх, кліщів та комарів
Foresto (Форесто) Bayer - Протипаразитарний нашийник для собак та котів від блох і кліщівForesto by Bayer - забезпечує т..
1
0.00 грн
0