099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Beaphar (Біфар) Algolith Алголіт добавка для активізації пігменту, 250г

Ваша знижка: -4%
Артикул:
12494
Виробники
Beaphar
Наявність:
В наявності

319.00 грн305.00 грн


Особливі потреби
Мультивитамины;Кожа И Шерсть
Тип використання
Порошок
Всі характеристики

Beaphar (Біфар) Algolith Алголіт добавка для активізації пігменту, 250г

Вітамінно-мінеральна харчова добавка з натуральних морських водоростей для активізації натурального пігменту. 

Приготовлена ​​за спеціальною технологією, що зберігає максимум корисних речовин і підвищує відсоток засвоюваності мікроелементів в організмі тварини. 

Рекомендується для собак, кішок та інших домашніх тварин з волосяним і пір'яний покрив. 

Містить високий відсоток мікроелементів (наприклад, йоду) і вітамінів. Робить досить сприятливий вплив на всі функції організму, але найчастіше застосовується для вирішення проблем з пігментацією (вовни, носа, губ і очей). Надає природному забарвленню велику інтенсивність, помітно покращує стан шкіри і вовни. 

Рекомендується перед виставками, особливо для тварин рудих мастей. Морські водорості поліпшують стан шкіри і вовни, сприятливо впливають на всі функції організму, застосовуються для вирішення проблем з пігментацією (вовни, носа, губ, очей) і підсилюють природне забарвлення. 

Кальцій необхідний для структурної цілісності кісток, суглобів і зубів, скорочення всіх м'язів, в тому числі серця. Калій бере участь в утворенні білка. Фосфор входить до складу кісток і всіх клітин нервової, м'язової і залозистої тканини і відіграє велику роль в енергетичних процесах забезпечення життєдіяльності. Мікро- та макроелементи потрібні для нормального функціонування організму (входять до складу тканин, клітин крові, гормонів, ферментів, беруть участь в обміні речовин). 

Фосфор входить до складу кісток і всіх клітин нервової, м'язової і залозистої тканини і відіграє велику роль в енергетичних процесах забезпечення життєдіяльності. Мікро- та макроелементи потрібні для нормального функціонування організму (входять до складу тканин, клітин крові, гормонів, ферментів, беруть участь в обміні речовин). Фосфор входить до складу кісток і всіх клітин нервової, м'язової і залозистої тканини і відіграє велику роль в енергетичних процесах забезпечення життєдіяльності. Мікро- та макроелементи потрібні для нормального функціонування організму (входять до складу тканин, клітин крові, гормонів, ферментів, беруть участь в обміні речовин).

Склад
Сушені морські водорості з високим вмістом натуральних мінеральних речовин (йоду). Аналіз: протеїн 9,5%, жири 0,7%, клітковина 0,1%, зола 28%, волога 14%, кальцій 1,4%, калій 7,3%, натрій 3,3%, магній 0,7 %, фосфор 0,3%. Добавки на 1 кг: залізо 1400 мг, йод 1045 мг, мідь 2,1 мг, марганець 21,5 мг, цинк 10 мг

Дозування
Щодня собакам дрібних порід - 1 чайна ложка (2,4 г) протягом 8-10 тижнів, собакам середніх порід - 2 чайні ложки (4,8 г) протягом 4-6 тижнів, собакам великих порід, вагітним і кор- мящім самкам - 1 столова ложка (17 г) протягом 4-6 тижнів, кішкам і вагітним самкам і гризунам крупніше хом'яка - 0,5 чайної ложки (1,2 г) протягом 2-4 тижнів, дрібним гризунам - на кінчику ножа ( 0,1 г), птахам - 2 рази на кінчику ножа (0,2 г) на 100 г корму протягом 2 тижнів.

Спосіб застосування
Змішувати з кормом. При годуванні сухим кормом, перед підмішуванням добавки злегка зволожити його, додавши ложку консервованого корму або рослинного масла, або змішувати з кефіром. Регулярно забезпечувати тварина достатньою кількістю свіжої питної води. Кормова добавка совместі- ма з усіма інгредієнтами кормів, лікарськими засобами та іншими кормовими добавками.

Характеристики товара

Особливі потреби
Мультивитамины;Кожа И Шерсть

Характеристики

Тип використання
Порошок
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Beaphar JUNIOR CAL – Юниор Каль, 200г
Beaphar Junior Cal (Юніор каль)Beaphar Junior Cal Збалансована повноцінна мінеральна кормова добавка для молодих собак, ..
302.00 грн
Beaphar (Биафар) TOP 10 Кормова добавка з L-карнітином
Beaphar Top 10 (Топ Тен) кормова добавка з L-карнітинмолоко і молочні продукти, цукор, мінерали, молюски та ракоподібні ..
0.00 грн
BeBeaphar (Биафар) TOP 10 – вітаміни для собак, 750 таб.
Beaphar (Біафар) TOP 10 - вітаміни для собакКормова добавка з L-каратином для собак. Збалансований комплекс необхідних т..
1068.00 грн
Beaphar (Беафар) Doggy's Biotine Вітаміни для нормалізації обміну речовин у собак, 75 табл
Beaphar Doggy's Biotin Вітаміни для нормалізації обміну речовин у собакКормова добавка Doggy's + Biotine з біотином для ..
155.00 грн
Beaphar (Біфар) Doggys Mix вітаміни у вигляді ласощів для собак, 180 табл
Beaphar Doggys Mix (Taurin + Protein + Liver) вітаміни у вигляді ласощів для собакВітаміни у вигляді ласощів Beaphar Dog..
242.00 грн
0