099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

8in1 Urine Destroyer - Quart Уничтожитель плям і запахів сечі для собак 946 мл

Лідер проджу!
Виробники
8in1 Pet Products
Наявність:
В наявності

624.86 грн


Опис продукту:


Знищувач плям і запахів сечі NATURE'S MIRACLE® спеціально розроблений для усунення стійких плям і запахів від сечі вашого вихованця з килимів, твердих поверхонь, тканин, перенесень і т. П. Завдяки використанню передових технологій, включаючи нашу біо-ензимна формулу, збагачену активним киснем, знищувач плям і запахів сечі Nature's Miracle найбільш ефективно справляється з такого роду забрудненнями. Крім того, засіб містить технологію контролю запахів подвійної дії, що видаляє запах сечі для попередження повторних міток, і залишає після себе приємний аромат.Як працює:


Знищувач плям і запахів сечі Nature's Miracle використовує глибоко-проникаючу, збагачену киснем і біо-ензимами формулу для видалення забруднень від сечі тварин: плям, запаху і липкого осаду. Для досягнення найкращих результатів потрібно дозволити знищувач плям і запахів сечі висохнути природним шляхом, що може зайняти до двох тижнів, тому що засобу потрібно проникнути на всю глибину забруднення, включаючи підкладку килима і оббивку м'яких меблів.


Застосування продукту:


1). Перед використанням протестуйте поверхню на цветоустойчивость на непомітній ділянці. Нанесіть засіб, почекайте 5 хвилин і витріть поверхню тканиною. Якщо область змінила колір, не застосовуйте знищувач плям і запахів сечі на цій поверхні.


2). Завжди використовуйте Уничтожитель плям і запахів сечі у вихідній концентрації.


3). Завжди спочатку використовуйте Уничтожитель плям і запахів сечі, тому що інші засоби можуть не впоратися і хімічно закріпити плями, після чого їх буде неможливо видалити.


ВИВЕДЕННЯ ПЯТЕН:


1). Витріть пляма, наскільки це можливо, потім повністю замочіть його в знищувач плям і запахів сечі.


2). Зачекайте 5 хвилин і витріть поверхню тканиною.


3). Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання. Для важко виводяться плям використовуйте щітку з жорсткою щетиною. Якщо пляма віддалилося не повністю, нанесіть засіб заново, зачекайте протягом години і витріть пляма тканиною.


ВИДАЛЕННЯ ЗАПАХІВ:


1). Витріть забруднення і замочіть поверхню в знищувач плям і запахів сечі. Зачекайте 5 хвилин і насухо промокніть тканиною. Дозвольте обробленої області повністю висохнути, перш ніж очікувати повного виведення запаху.


2). Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання. Для виведення стійких запахів з килимів (наприклад, сечі) просочіть весь виділяє запах матеріал. Це означає, що може знадобитися обробити також підкладку і підлогу під килимом. Зачекайте протягом години і насухо промокніть тканиною. Дозвольте обробленої області повністю висохнути, перш ніж очікувати повного виведення запаху.


ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ при пранні:


Перед пранням просочіть забруднену область знищувач плям і запахів сечі у вихідній концентрації. Потім, виперіть, як звичайно.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
8in1 Уничтожитель запахов 3в1 спрей (без запаха) 709 мл
8in1 Уничтожитель запахов 3в1 спрей (без запаха) 709 млУничтожитель запахов 3в1 от Nature`s Miracle — идеальный выбор дл..
369.16 грн
8in1Nature`s Miracle Уничтожитель плям і запахів з посиленою формулою для собак
8in1Nature`s Miracle Уничтожитель плям і запахів з посиленою формулою для собакЗнищувач плям і запахів з посиленою форму..
0.00 грн
8in1 Nature's Miracle Laundry Boost Знищувач плям і запахів для прання, 946мл
Знищувач плям і запахів для прання NATURE'S MIRACLE ™ - ідеальний вибір для власників тварин, які бажають ефективно вида..
544.96 грн
8in1 Nature’s Miracle Устранитель пятен и запахов для всех видов полов 709 мл
8in1 Nature’s Miracle Устранитель пятен и запахов для всех видов полов 709 млУничтожитель пятен и запахов для всех видов..
549.75 грн
8in1 Nature`s Miracle аэрозоль-пена, уничтожитель запахов,для собак и кошек, 518мл
8in1 Nature`s Miracle аэрозоль-пена, уничтожитель запахов,для собак и кошек, 518млУничтожитель запахов Nature`s Miracle ..
399.53 грн
0