099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

8in1 Nature's Miracle засіб для привчання до туалету собак і цуценят 237 мл

Виробники
8in1 Pet Products
Наявність:
В наявності

195 грн


8in1 Nature's Miracle засіб для привчання до туалету собак і цуценят 237 мл


Засіб для привчання собак до туалету спеціально розроблено для того, щоб допомогти вам з приучением цуценя або собаки до туалету в обраному вами місці. Натуральні аттрактанти грають роль сигналу, завдяки якому вихованець розуміє, що оброблене місце підходить для туалету. Концентрована формула тривалої дії може використовуватися як вдома, так і на вулиці, допомагаючи скоротити час привчання собаки до пелюшці або вигулу.


склад:


Вода, атрактанти, консерванти.

.

Інструкція по застосуванню:


Розпорошите спрей в обраному вами місці. Наведіть собаку і дайте їй понюхати. Вона зрозуміє, що це місце призначене для туалету. Повторюйте процес, поки собака не навчиться самостійно знаходити це місце.


Повторюйте процедуру частіше, особливо при пробудженні собаки, перед сном і після годування. Хваліть собаку за правильну поведінку.


Швидкість привчання залежить від індивідуальних особливостей тварини.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
8in1 Nature’s Miracle Спрей для собак антигрызин 237 мл
8in1 Nature’s Miracle Спрей для собак антигрызин 237 млКорректор поведения «Антигрызин» от Nature’s Miracle— отличное ре..
159 грн
8in1 Nature’s Miracle Pet Block Отпугивающий спрей для собак 236 мл
С первого дня появления животного в доме необходимо определить места, доступ к которым будет ему запрещён. Если вы не хо..
209 грн
Apicenna СТОП СТРЕС ПЛЮС заспокійливі краплі для собак, 50 мл
Apicenna Стоп Стрес Плюс заспокійливі краплі для собакЗагальні відомості1. Стоп-стрес Плюс (Stop-stress Plus) - кормова ..
140 грн
Veda КІТ БАЮН (краплі) для корекції порушень поведінки собак та кішок 10 мл №3
Показання до застосування: для корекції поведінки у кішок і собак, починаючи з 10 місячного віку - крики кішок під час с..
102 грн
Beaphar NO LOVE Антикобелін - спрей для захисту від кобелів, 100мл
BEAPHAR NO LOVE - СПРЕЙ ДЛЯ ЗАЩИТЫ ОТ КОБЕЛЕЙПредназначен для собак в состоянии течки. Нейтрализует их специфический зап..
203 грн
0