099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

8in1 Nature's Miracle Уничтожитель плям і запахів з посиленою формулою для собак аерозоль-піна 518 мл

Виробники
8in1 Pet Products
Наявність:
В наявності

492.22 грн


8in1 Nature's Miracle Уничтожитель плям і запахів з посиленою формулою для собак аерозоль-піна 518 мл

Піна розроблена для видалення важко виводяться забруднень на килимах, пледах, меблів, тканинах і інших поверхнях. Засіб усуває всі органічні плями і запахи, в т. Ч. Від фекалій, блювоти, сечі, жиру, бруду і т.п. Піна проникає глибоко в ворс поверхні, щоб ефективно видалити навіть в'їдаються плями і запахи, залишені собакою.

Застосування продукту:

Застосування: - перед використанням протестуйте поверхню на цветоустойчивость; - не завдавати на шкіряні, замшеві, шовкові і вовняні тканини; - використовуйте в вихідної концентрації, не розводити; - завжди застосовуйте засіб першим, інші засоби для виведення плям можуть хімічно зафіксувати пляма, і його буде неможливо видалити; - перед застосуванням добре струснути. Для видалення плям і усунення запахів - видалити залишки рідини і бруд, рясно нанести піну на забруднену поверхню так, щоб вона повністю її покрила. Чи не витирайте піну. Дозвольте обробленої області самостійно висохнути протягом 24 годин. Для видалення запахів піна повинна проникнути на глибину джерела запаху, просочіть ВСЕ шари тканини, оббивки меблів і обробіть місце під килимами. Для повного усунення запаху може знадобитися до 2-х тижнів. Чи не підпускати тварин до обробленої поверхні до її повного висихання. Для важко виводяться плям використовуйте жорстку щітку і залиште піну на 24 години.

Увага! При застосуванні відповідно до інструкції безпечний для використання поблизу дітей і тварин. Балон під тиском. Тримати подалі від іскор і відкритого полум'я.

Нагрівання до 49 ° С може призвести до вибуху.

Зберігання в прохолодному, сухому місці, далеко від дітей. Балон не проколювати і не підпалювати.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
8in1 Nature's Miracle Уничтожитель плям і запахів, проти повторних міток спрей 709 мл
8in1 Nature's Miracle Уничтожитель плям і запахів, проти повторних міток спрей 709 млЗасіб проти повторних міток для соб..
626.46 грн
8in1 Nature’s Miracle Pet Wipes Влажные очищающие салфетки для собак и кошек 70 шт
Влажные очищающие салфетки для собак и кошек – простой и удобный способ очистки лап и шерсти питомца. Салфетки Nature`s ..
332.41 грн
8in1 Знищувач запахів 3в1 спрей (з ароматом гірської свіжості) 709мл
8in1 Знищувач запахів 3в1 спрей (з ароматом гірської свіжості) 709млЗнищувач запахів 3в1 від Nature`s Miracle - ідеальни..
426.70 грн
8in1 Nature's Miracle Знищувач запахів 3в1 спрей (з ароматом свіжої білизни) 709 мл
8in1 Знищувач запахів 3в1 спрей (з ароматом свіжої білизни) 709 млЗнищувач запахів 3в1 від Nature`s Miracle - ідеальний ..
426.70 грн
8in1 Nature's Miracle Знищувач плям і запахів для собак 473 мл
Універсальний знищувач плям і запахів для собак Nature`s Miracle - ідеальне рішення для будь-яких забруднень, залишених ..
313.23 грн
0