099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

8in1 Nature's Miracle Stain Odor Remover Універсальній знищувач плям і запаху кішок, 946 мл

Виробники
8in1 Pet Products
Наявність:
В наявності

562.54 грн


Вид
Удаление Пятен
Тип використання
Спрей
Всі характеристики
Nature's Miracle Cat Stain and Odor Remover - універсальний знищувач плям і запахів в місцях перебування кішок. Нова і поліпшена формула, в основі якої - природні ензими, які розщеплюють органічні сполуки. Засіб Нейчер Міракл ефективно справляється з усуненням всіх органічних плям і запахів, підходить для всіх типів поверхонь. Основні переваги Покращена формула контролю запаху використовує ферментативна дія для руйнування органічних плям і запахів при контакті. Високий рівень проникнення в забруднення. Діє на плямах і запахах від сечі, фекалій, блювоти та інших органічних забруднень. Для використання на меблях, килимах, тканинах, твердих і інших поверхнях. Безпечний для дому та тварин (при використанні відповідно до інструкції). Рекомендується використовувати для боротьби з повсякденними забрудненнями. Дві форми випуску: флакон з мірним ковпачком або з розпилювачем (спрей). Освіжаючий легкий аромат цитрусових. Застосування засобу Засіб готовий до застосування. Чи не розбавляти. Для усунення плям: Максимально очистити поверхню від твердих або рідких забруднень, після чого ретельно промити цю область. Нанести засіб і залишити на 10 хвилин. Протерти область чистою сухою ганчіркою і залишити до повного висихання. Для усунення запахів: Максимально очистити поверхню від твердих або рідких забруднень, після чого ретельно промити цю область. Нанести засіб і залишити оброблену поверхню без видалення надлишки кошти. Дати поверхні висохнути самостійно, по можливості на свіжому повітрі. Неприємний запах буде зникати у міру висихання кошти на забрудненій поверхні.
Увага! Перед використанням обов'язково протестувати поверхню на цветоустойчивость. Не змішувати з іншими засобами. Використовувати у відсутності дітей і тварин! НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ НА: необробленої деревини, шкіряних, шовкових, замшевих, вовняних та інших делікатних тканинах.

Характеристики

Вид
Удаление Пятен
Тип використання
Спрей
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
8in1 Nature's Miracle Litter Box Odor Destroyer Уничтожитель запаху котячого туалету спрей, 709 мл
8in1 Nature's Miracle Litter Box Odor Destroyer Уничтожитель запаху котячого туалету спрей, 709 млЗасіб для усунення зап..
426.70 грн
8in1 Nature's Miracle Stain & Odor Remover Універсальний знищувач плям і запахів для кішок, 473 мл
Універсальний знищувач плям і запахів для кішок Nature`s Miracle - ідеальне рішення для будь-яких забруднень, залишених ..
313.23 грн
Лідер проджу!
8in1 Nature's Miracle Stain & Odor Eliminator Уничтожитель плям і запахів з посиленою формулою для кішок, лимон, 946 мл
8in1 Nature's Miracle Stain & Odor Eliminator Уничтожитель плям і запахів з посиленою формулою для кішок, лимон, 946 мл
Знищувач плям і запахів з посиленою формулою для кішок Nature`s Miracle справляється з самими стійкими забрудненнями, в ..
687.19 грн
8in1 Nature's Miracle Oxy Formula знищувач плям і запахів для кішок ORANGE, 709 мл
Знищувач плям і запахів Оксі-формула для кішок від Nature`s Miracle - ідеальний вибір для власників тварин, які бажають ..
528.98 грн
8in1 Nature's Miracle Stain and Odor Melon Burst Уничтожитель плям і запахів для кішок Диня, 946 мл
Універсальний знищувач плям і запахів від кішок з ароматом дині Stain and Odor Remover - Melon Burst Scent.Знищувач плям..
562.54 грн
0