096 04 06 064
Київстар Vodafone E-mail

VetExpert CardioVet (Кардиовет) для собак з проблемами серцево-судинної системи (в таблетках)

Виробники
VetExpert
Наявність:
В наявності

0 грнПоказання
Заболевания Сердца
Тип использования
Таблетки
Всі характеристики

Харчова добавка для собак з проблемами серцево-судинної системи, які страждають кардіоміопатією (в тому числі дилятационной кардіоміопатією) і ендокардіозом (регургітацією крові при недостатності мітрального клапана). Добавка підтримує роботу серця в нормальному режимі і покращує стан тварини.

Показання до застосування

 • Кардіоміопатії (розширена кардіоміопатія);
 • ендокардіоз (мітральна регургітація);
 • епілепсія і епілептоподобние стану.
 • Склад: 1 таблетка містить: L-карнітин тартрат (740 мг), L-карнітин (500 мг), таурин (200 мг), Q10 коензим (10 мг), вітамін E (60 МО), мікрокристалічна целюлоза (232,5 мг ), магнію стеарат (15 м).
 • Для собак вагою менше 15 кг - по 1 таблетці 2 рази на добу;
 • для собак вагою більше 15 кг - по 2 таблетки 2 рази на добу.
 • Спосіб застосування : можна приймати в цілому або подрібненому вигляді, під час або в перервах між їжею. Якщо дозування на добу передбачає застосування декількох таблеток, добову дозу можна розділити на два або три прийоми. Для досягнення найкращого ефекту рекомендовано застосування препарату протягом від 1 до 3 місяців, у випадках хронічних захворювань - до 6 місяців без перерви.
  Перед застосуванням або збільшенням терміну застосування препарату рекомендовано проконсультуватися з ветеринарним лікарем, який може змінити дозування, а також спосіб вживання відповідно до індивідуальних особливостей тварини.

Властивості діючих речовин

 • L-карнітин  - четвертинний амін, що складається з лізину і метіоніну. Він вивільняє енергію, перетворюючи довголанцюгові жирні кислоти. 95% всього наявного в організмі карнітину знаходиться в міокарді, тому L-карнітин забезпечує серце енергією для його безперервної роботи. Застосування L-карнітину допомагає захистити міокард від шкідливого накопичення жирних кислот в клітинах м'язової тканини серця.
 • Таурин  - одне з речовин, яке життєво важливо для забезпечення здорового метаболізму серця. Становить 40% вільних амінокислот в міокарді. Має протиаритмічні властивості, регулює кількість серцевих скорочень (в залежності від рівня іонів кальцію), забезпечуючи збереження клітин міокарда. Нейтралізує вільні радикали. Дефіцит таурину може привести до розвитку дилятационной кардіоміопатії у собак.
 • Коензим Q10  (убіхінон) - життєво важливий для процесу виробництва енергії в організмі. Це природний антиоксидант, необхідний для нейтралізації вільних радикалів.
 • Селен  - важлива частина ферменту глутатіону пероксидази, беруть участь в антиоксидантних прцессах. Його функції залежать від вітаміну E. Головна функція селену - попереджати ефекти окислювального стресу, що є одним з ключових елементів виникнення дилятационной кардіоміопатії.
 • Вітамін Е  (в поєднанні з селеном) - потужний антиоксидант, що перешкоджає надмірному скороченню серцевих ендотеліальних клітин. Послаблює процес злипання клітин крові і запобігає скупченню тромбоцитів в коронарних артеріях, полегшуючи потік крові через судини, які забезпечують харчування серця.

Переваги VetExpert CardioVet

 • Сприяє нормальному притоку крові;
 • регулює частоту і ритм серцевих скорочень;
 • покращує живлення серця, перетворюючи жири в енергію;
 • покращує обмінні процеси серця;
 • має антиоксидантні властивості;
 • застосовується для рофілактікі захворювань серця.

Загальна інформація

Інноваційні кормові добавки і VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати добробут тварин. Кормові добавки VetPlanet - це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert.

Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавки і VetExpert® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління.

Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх галузях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомогу в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet.

Характеристики товара

Показання
Заболевания Сердца

Характеристики

Тип использования
Таблетки
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
VetExpert UrinoVet (Уриновет) Dog підтримка та відновлення сечової системи собак (в таблетках)
Харчова добавка для підтримки і відновлення функцій сечової системи собак.Показання до застосуванняСечокам'яна хвороба (..
0 грн
VetExpert Hepatiale Forte Small Dog & Cat (Вєтексперт Гепатіале) Капсули для підтримки функцій печінки у кішок і дрібних порід собак
Харчова добавка  Hepatiale Forte Small breed & Cats  розроблена спеціально для собак дрібних порід т..
0 грн
VetExpert KalmVet (КалмВет) продукт для зняття симптомів стресу та занепокоєння у тварин (в капсулах)
Продукт призначений для зняття симптомів стресу і занепокоєння у тваринВластивості:Триптофан - це амінокислота, є п..
0 грн
VetExpert RenalVet (РеналВет) підтримка здоров'я собак та котів з симптомами ниркової недостатності (в капсулах)
Харчова добавка для підтримки здоров'я собак і кішок з симптомами хронічної ниркової недостатності. Так як хронічна..
0 грн
VetExpert ArthroVet Complex small breeds&cats (АртроВет Комплекс Смол Брид) профілактика та лікування суглобів малих порід та котів (в капсулах)
Продукт використовується для собак малих і кішок, як для профілактики, так і для лікування порушень нормальної функції с..
0 грн
0