096 04 06 064
Київстар Vodafone E-mail

Zoetis Стронгхолд Плюс (Stronghold) Краплі в холку від бліх, кліщів та глистів для котів, 1 піпетка

Виробники
Stronghold
Наявність:
В наявності

0 грнСтронгхолд Плюс (Stronghold) кішки 

Стронгхолд Плюс
(Краплі для зовнішнього застосування, точкового нанесення)
Опис :
Розчин для зовнішнього застосування в пластикових тубах.

склад :

1 мл препарату містить діючу речовину:
селамектін - 60 мг
сароланер - 10 мг.
Допоміжні речовини: пропіленгліколь монометил ефір, ізопропіловий спирт, бутилгідрокситолуол.

Фармакологічні властивості :
ATCvet QP54, eндeктoціди (QP54AA05, селамектін, макроциклічні лактони)
Селамектін - речовина групи ендектоцідів класу макроциклічних лактонов. механізм дії пов'язаний зі зміною активності хлорних каналів синаптичних мембрану нервової і м'язової системах багатьох ектопаразитів. Зв'язуючись із специфічними рецепторами, він збільшує проникність синаптичних мембран для іонів хлору, що призводить до блокади електричної активності нервових і м'язових клітин паразитів, і, як наслідок, їх паралічу та загибелі. У ссавців подібні рецептори розташовані тільки в центральній нервовій системі. оскільки селамектін не володіє здатністю проникати через гематоенцефалічний бар'єр, він високий рівень безпеки, в рекомендованих дозах безпечний для собак і кішок. Селамектін проявляє широкий спектр сістемног нематодоцідноі, інсектицидною і акарицидного дії, має ларвоцідні і овоцидну властивості.

Препарат швидко і повністю всмоктується з місця нанесення в кров. терапевтичні концентрації селамектіну в крові підтримуються тривалий час, забезпечуючи знищення паразитів і захист від інвазії протягом місяця. Сароланер - це акарицид і інсектицид, який відноситься до групи ізоксазоліну. основним об'єктом дії сaрoланеру у комах і акарид є функціональна блокада ліганд-залежних хлоридних каналів (ГАМК-рецептори і глутаматних рецепторів). Caрoлaнeр блокує ГАМК-і глутамат-залежні хлоридні канали в центральній нервовій системі комах і акарид. порушення сароланером роботи цих рецепторів перешкоджає поглинанню іонів хлору ГАМК-і глютамат залежними іонними каналами, що призводить до збільшення нервової стимуляції і загибелі цільового паразита. Сароланер демонструє більш високу функціональну здатність блокувати рецептори комах / акарид порівнянні з рецепторами ссавців. Сароланер не взаємодіє з відомими інсектицидними ділянками зв'язування нікотинових або інших ГАМК-ергічних
інсектицидів, таких як неонікотиноїди, фіпроніл, мілбеміцін, авермектини і ціклодіени. Caрoлaнeр ефективний проти дорослих бліх (Ctenocephalides spp.), A також проти деяких видів кліщів, наприклад, Dermacentor reticulatus, Ixodes hexagonus, Ixodes ricinus Rhipicephalus sanguineus.

Після місцевого нанесення препарату Стронгхолд Плюс, як селамектін, так і сароланер добре всмоктуються зі середніми значеннями біодоступності, відповідно, 40,5% і 57,9% і розподіляються системно. У котів селамектін і сароланер є препаратами з низьким рівнем кліренсу і тривалим періодом напіввиведення, відповідно, 12,5 діб і 41,5 діб після місцевого нанесення.

У котів основний шлях виведення селамектіну - з калом, більшість виводиться у вигляді вихідної сполуки. Ідентифікація метаболітів селамектіну в калі показала, що метаболічний кліренс також сприяє його виведенню. Основним шляхом виведення сароланеру є елімінація з жовчю вихідної сполуки з урахуванням метаболічного кліренсу.

Застосування :
Лікування і профілактика ураження паразітіформніми кліщами: Ixodes spp. Dermacentor spp. і Rhipicephalus spp.
Профілактика і лікування токсокарозу (Toxocara cati), анкілостомозу (Ancylostoma tubaeforme), отодектозу (Otodectes cati), фелікольозу (Felicola subrostratus), сіфонаптерозу (Ctenocephalides spp., Pulex irritans), a також для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria immitis)
Препарат може застосовуватися в складі терапевтичної стратегії для лікування алергічного дерматиту, викликаного блохами (FAD).

Дозування :
Препарат наносять на суху шкіру кішок між лопаток в наступних дозах:

вага кішкиОб'єм піпетки (мл)Селамектін (мг)Сароланер (мл)
до 2,5 кг0,25 мл15 мг2,5 мл
від 2,5 до 5 кг0,5 мл30 мг5 мл
від 5 до 10 кг1 мл60 мг10 мл

Знищення бліх і кліщів
Через 24 години і протягом 5 тижнів після нанесення препарату дорослі блохи і кліщі, які знаходяться на тваринному гинуть.

Препарат порушує здатність бліх відкладати життєздатні яйця і знищує личинки, які знаходяться у зовнішньому середовищі. Це розриває цикл розмноження бліх і дозволяє контролювати наявні забруднення навколишнього середовища де буває тварина. Для запобігання інвазії препарат повинен застосовуватися один раз на місяць протягом сезон активності бліх і кліщів.

Для використання препарату в якості складової терапії при блошиному алергічний дерматит препарат застосовують з місячним інтервалом.

Лікування токсокарозу і анкілостомозу
Потрібно застосовувати разову дозу препарату. Необхідність і частоту повторного лікування слід узгоджувати з лікуючим ветеринарним лікарем, який призначає препарат.

Лікування отодектоза
Препарат вводиться. Перед лікуванням рекомендується прочистити слуховий прохід від ексудату і струпів. При необхідності курс лікування повторюють через місяць.

Лікування педикульозу
Препарат вводиться.

Профілактика дирофіляріозу
Для профілактики дирофіляріозу Стронгхолд Плюс призначають тваринам кожного місяця, починаючи за місяць до початку літа переносників збудника - Комаров / москітів і закінчують не раніше ніж через місяць після завершення літа комах. У разі, коли місячний інтервал між двома використаннями Стронгхолд Плюс був порушений, препарат наносять відразу, як з є така можливість, що мінімізує можливість розвитку статевозрілих дірофілярій. У разі використання іншого препарату для профілактики дирофіляріозу, подальше використання препарату Стронгхолд Плюс проводять через місяць після останнього використання попереднього препарату.

Протипоказання
Не застосовувати препарат у тварин зі зниженою масою тіла, а також виснаженим і хворим тваринам.
Не застосовувати при підвищеній чутливості до діючих або допоміжних речовин.

застереження

Препарат призначений тільки для зовнішнього зовнішнього застосування.

Стронгхолд Плюс рекомендується застосовувати для кішок у віці від 8 тижнів і вагою не менше 1,25 кг.

Не наносити препарат на вологу шкіру.

Не можна купати тварин протягом 2:00 після нанесення препарату до повного висихання).

При лікуванні отодектоза препарат не потрібно наносити у вушний канал.

У разі ковтанні або злизуванні значної кількості препарату може спостерігатися тимчасові явища з боку шлунково-кишкового тракту, такі як підвищене слиновиділення, блювота, м'які випорожнення або поганий апетит. Зазвичай вони проходять без лікування. Оброблених тварин не допускати близько до відкритого вогню або інших джерел загоряння протягом не менше 30 хвилин до повного висихання шерсті.

Заборонено палити, пити або приймати їжу під час роботи з препаратом.

Тримати подалі від тепла та вогню.

Після обробки тварин ретельно вимити руки з милом. При випадковому потраплянні препарату в очі промити проточною водою, при потраплянні на шкіру негайно змити водою з милом і звернутися до лікаря.

Не дозволяти дітям грати з обробленими котами протягом 4:00 після лікування.
Рекомендується обробляти тварин ввечері. В день лікування, обробленим тваринам не слід дозволяти спати в одному ліжку з власником, особливо дітьми.

Людям з чутливою шкірою або встановленої алергією на ветеринарні лікарські засоби цього
типу слід з обережністю поводитися при застосуванні Стронгхолд Плюс.

Застосування в період вагітності або лактації
Безпека препарату не встановлювалася під час вагітності та лактації, або у тварин, призначених для розведення. Однак селамектін є безпечним для використання при розведені, у вагітних і лактуючих кішок. Безпека сароланеру НЕ оцінювалася при розведені, у вагітних і лактуючих кішок, але лабораторні дослідження по сароланером у щурів і кроликів не продемонстрували тератогенного ефекту. Тому застосування Стронгхолд Плюс має базуватися на оцінці користь-ризик проведеної ветеринарним лікарем, який призначає препарат.

Побічні реакції
Застосування Стронгхолд Плюс може викликати легкий свербіж в місці нанесення. іноді спостерігалася легка або помірна алопеція в місці нанесення, еритема і слинотеча.

Форма випуску
Препарат випускається в одно- дозованих пластикових тубах в алюмінієвих блістер-пакетах по 0,25; 0,5; 1,0 мл.
Вторинну упаковку-картонні коробки, що містять три блістер-пакети з тубами.

Заощадження
Сухе місце при температурі не вище 30 "с.
Чи не заморожувати!
Виймати піпетку з блістери тільки безпосередньо перед використанням.

Для застосування у ветеринарній медицині

Проізаодітель : Zoetis Inc., США

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Bolfo (Болфо) спрей від паразитів для собак и кошек, 250 мл
 Больфо Спрей – инсектоакарицидный препарат для борьбы с эктопаразитами собак и котов.Состав: представляет собой жидкост..
264 грн
ANIMALL VetLine ошейник противопаразитарный для кошек и собак
Полимерная лента со специфическим запахом составляющих веществ.Состав: Один ошейник содержит действующие вещества:Имидак..
0 грн
Advantage (Адвантейдж) від бліх і волосоїдів 1 піпетка для котів, кішок і кролів
Advantage від бліх і волосоїдів для котів і кішокСклад: Advantage (Адвантейдж) являє собою прозору рідину жовтого кольор..
0 грн
Advocate (Адвокат) краплі для кішок та кролів, від бліх, глистів, кліщів, 1 піпетка
Опис: Прозорий розчин. Склад: Діючі речовини: 10% імідаклоприду та 1,0% моксідектину. Застосування:Для лікування та попе..
306 грн
Bolfo (Болфо) нашийник від паразитів для кошек и собак
 BOLFO (Больфо) - ошейник, инсектоакарицидное средство для борьбы с эктопаразитами у собак и кошекЗащита от блох собак н..
0 грн
0