096 04 06 064
Київстар Vodafone E-mail

Versele-Laga NutriBird A21 For Baby Birds ВЕРСЕЛЕ-ЛАГА НУТРИБЕРД МОЛОКО для пташенят, суміш для ручного вигодовування з першого дня життя

Виробники
Versele-Laga
Наявність:
В наявності

0 грнVersele-Laga NutriBird A21 – повноцінний корм для ручного вигодовування пташенят усіх зерноїдних птахів з першого дня їх життя: від канарок та амадин до голубів, включаючи всі види папуг. Характеризується високим вмістом білка для здорового зростання пташенят, має збалансований склад з багатим комплексом вітамінів та мікроелементів, дозволяє уникнути дефіциту поживної цінності корму та незбалансованості раціону.


Завдяки включенню в корм лактобактерій і ензимів, ідентичних зобом дорослих птахів, що виробляється, гарантує максимальну «натуральність» штучного вигодовування, сприяє відмінної засвоюваності суміші і хорошому травленню.


Versele-Laga NutriBird A21 рекомендується ветеринарами та використовується у всьому світі орнітологічними парками та провідними заводчиками.


Корм для пташенят є дрібнодисперсним порошком на основі пшеничного борошна тонкого помелу, який розлучається гарячою водою до стану рідкої каші (див. Посібник).


ВАЖЛИВО! Годувати пташеня необхідно лише свіжою сумішшю. Тому вона готується безпосередньо перед кожним годуванням, а кількість має бути достатньою для повного насичення пташеня.


Застосування Versele-Laga NutriBird A21 є доцільним у таких випадках:


вирощування хворих або покинутих пташенят;

вирощування пташенят з інкубатора;

допомогу у вирощуванні пташенят із великої кладки, якщо батьки не справляються;

догодовування дорослого хворого птаха (часто птахи в період хвороби відмовляються від їжі і швидко втрачають у вазі, втрачаючи здатність протистояти захворюванню).


Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Корм Природа «Лугові трави» для хвилястих папуг 500 гр
Корм преміум-класу! Багатий і різноманітний склад, збалансований з урахуванням потреб улюбленців!Склад: насіння канарееч..
56 грн
Корм Природа «ПАПУЖКА. ЮНІОР» для хвилястих папуг 500 гр
Повноцінний корм для молодих папугРецептура корму «Папужка. Юніор» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців ..
34 грн
Корм Природа «НІМФА» для середніх папуг 500 гр
Повноцінний корм для середніх папугРецептура корму «Німфа» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розвед..
35 грн
Корм Природа «КОРЕЛА. ЙОД» для середніх папуг 500 гр
Повноцінний корм для середніх папугРецептура корму «Корела. Йод» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з ..
31 грн
Корм Природа «КАНАРКА» для канарок і декоративних птахів 500 гр
Повноцінний корм для канарок та екзотичних птахівРецептура корму «Канарка» розроблена на основі рекомендацій провідних ф..
38 грн
0