099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Merial NexGard Spectra НексГард Спектра - таблетки від бліх, кліщів і гельмінтів для собак, 1 таблетка

Лидер продаж!
Артикул:
56790
Виробники
Merial
Наявність:
В наявності

0 грнРазмер породы
Крупная;Мелкая;Средняя
Тип використання
Таблетки
Всі характеристики

NexGard Spectra (НексгарД Спектра)   таблетки для собак

Препарат  NexGard Spectra, розроблений фахівцями компанії Merial є препаратом широкого спектру дії за рахунок комбінації двох основних складових і спрямований на захист собак від зовнішніх і внутрішніх паразитів: кліщі, блохи, гельмінти (аскариди, волосоголовці, анкілостоми), є відмінною профілактикою дирофіляріозу у собак (гельмінтоз, що викликається нематодами виду D, паразитують в серцевої і легеневої артерії, органах зору).

Основними діючими компонентами препарату є: афоксоланер і мільбеміціна оксим, які надають паралітичну дію на паразитів, що приводить до їх загибелі на всіх стадіях їх розвитку.

Препарат випущений у вигляді смачних жувальних таблеток, що мають запах і смак яловичини. Більшість собак з задоволенням поїдають препарат і немає необхідності ховати його в їжу. Препарат розроблений для собак у віці від 8 тижнів і старше і масою понад 2 кг. Доза препарату розраховується залежно від ваги собаки. Препарат має п'ять дозувань залежно від ваги собаки.

Переваги використання препарату  NexGard Spectra (НексгарД Спектра):

  • Препарат зручний у використанні. Препарат застосовується 1 раз на місяць.
  • При використанні препарату немає обмежень на купання і використання гелів і шампунів для собак.
  • Препарат приймається всередину і підходить для тварин, які страждають шкірними алергіями і дерматитами, коли застосування зовнішніх препаратів обмежено.
  • Препарат безавреден для людини і немає обмежень на контакт людини з собакою під час прийому  NexGard Spectra
  • Активна фаза впливу настає через 30 хвилин після застосування препарату.

Застосування препарату:  Препарат застосовується одноразово, один раз на місяць. Дозування підбирається в залежності від маси собаки. Для собак масою понад 60 кг використовують комбінацію таблеток.

Маса собаки (кг)Маса таблетки (г)Доза діючих речовин (мг / таблетка)
афоксоланероксим мілбеміцину
від 2 до 3,50,59,41,9
від 3,5 до 7,51,018,83,8
з 7,5 до 152,037,57,5
з 15 до 304,075,015,0
від 30 до 608,0150,030,0

Увага!!! Перед застосуванням препарату рекомендуємо ознайомитися з інструкцією, розміщеною нижче.

Інструкція по застосуванню препарату НексгарД Спектра  
для лікування і профілактики паразитарних захворювань у собак
(Організація-розробник: «Merial», Ліон, Франція)

I. Загальні відомості
Торговельне найменування лікарського препарату: НексгарД Спектра (NEXGARD SPECTRA). 
Міжнародна непатентована назва діючих речовин: афоксоланер, мільбеміціна оксим. 
Лікарська форма: таблетки для орального застосування (жувальні).

НексгарД Спектра в якості діючих речовин містить афоксоланер - 1,87% (в 1 таблетці 9,4 мг, 18,8 мг, 37,5 мг, 75 мг і 150 мг) і мільбеміціна оксим - 0,38% (в 1 таблетці 1,9 мг, 3,8 мг, 7,5 мг, 15 мг і 30 мг), а також допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, борошно з соєвого білка, харчову добавку з ароматом і смаком тушкованої яловичини, повідон Е1201, макрогол 400, макрогол 4000, макрогол 15 гідроксистеарат, гліцерин, тригліцериди середньої довжини ланцюга, моногідрат лимонної кислоти, бутилгідрокситолуол.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою таблетки від світло-рожевого до темно-рожевого кольору з червонувато-коричневими вкрапленнями, круглої (таблетки масою 0,5 г) або прямокутної (таблетки масою 1; 2; 4; 8 г) форми.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника - 24 місяці з дати виробництва. Забороняється використовувати лікарський препарат після закінчення терміну придатності.

НексгарД Спектра випускають в п'яти дозах: таблетки масою 0,5; 1,0; 2,0; 4,0 і 8,0 г, розфасованим по 3 таблетки в блістери з полівінілхлориду та алюмінієвої фольги на паперовій основі, які упаковані поштучно в картонні коробки разом з інструкцією із застосування.

Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, в захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від 0 ° С до 30 ° С в недоступному для дітей місці.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

НексгарД Спектра відпускається без рецепта лікаря ветеринарної медицини.

II. Фармакологічні властивості
НексгарД Спектра відноситься до комбінованих протипаразитарною лікарських препаратів. 
Що входять до складу препарату активні компоненти - афоксоланер і мільбеміціна оксим забезпечують його широкий спектр протипаразитарного дії щодо ектопаразитів і нематод, паразитуючих у собак:

  • блох (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides can is);
  • іксодових клещей (Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyomma americanum);
  • шлунково-кишкових нематод (Toxocara canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Trichuris vulpis);
  • личинок дірофілярій (Dirofilaria immitis).

Афоксоланер  - інсектоакарицид групи ізоксазоліна, механізм його дії полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, гипервозбуждении нейронів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів. Після перорального введення афоксоланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі відзначається через 2-4 години після введення, біодоступність становить 88%. Афоксоланер повільно метаболізується з утворенням гідроксильованих з'єднань, виводиться з організму в основному з жовчю і незначно з сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб. 
Мільбеміціна оксим - макроциклічними лактон, активний відносно личинок і імаго нематод, паразитуючих в шлунково-кишковому факт собак, а також личинок Dirofilaria immitis. Механізм дії мільбеміціна обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (СГ), що призводить до сверхполярізаціі мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Максимальна концентрація мільбеміціна оксима в плазмі крові собак досягається протягом 1-2 годин, біодоступність становить 81%. З організму з'єднання виводиться в основному в незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 1,5 доби.

Інсектицидну дію препарату починається через 30 хвилин після його перорального введення, загибель бліх і іксодових кліщів на тварину відбувається відповідно протягом 6 ч і 24 ч. Одноразове застосування препарату запобігає повторну Інфестація протягом 1 місяця; загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінацію приміщень яйцями і личинками комах.

НексгарД Спектра за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не має тератогенних, ембріотоксичними, мутагенними властивостями, не надає місцевоподразнюючої дії. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

III. Порядок застосування
НексгарД Спектра призначають собакам для лікування і профілактики шлунково-кишкових нематодозів, акарози, що викликаються іксодових кліщів, афаніптероза, в комплексній терапії алергічного дерматиту, що викликається блохами, а також з метою профілактики дирофіляріозу, що викликається личинками Dirofilaria immitis.

Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функції печінки і нирок. Не слід застосовувати препарат хворим на інфекційні хвороби і ослабленим тваринам, собакам у віці до 8 тижнів і / або масою менше 2 кг, а також тваринам інших видів. Цуценятам порід собак, чутливих до макроциклічним ЛАКТОН, в тому числі коллі, бобтейл і шелти, препарат застосовують під наглядом ветеринарного лікаря.

НексгарД Спектра застосовують собакам індивідуально перорально одноразово в мінімальній дозі 2,5 мг афоксоланера і 0,5 мг мільбеміціна оксима на 1 кг маси тварини відповідно до таблиці:

Маса собаки (кг)Маса таблетки (г)Доза діючих речовин (мг / таблетка)
афоксоланероксим мілбеміцину
від 2 до 3,50,59,41,9
від 3,5 до 7,51,018,83,8
з 7,5 до 152,037,57,5
з 15 до 304,075,015,0
від 30 до 608,0150,030,0

            
При застосуванні препарату собакам масою понад 60 кг слід використовувати комбінацію таблеток, з розрахунку 2,5 мг афоксоланера і 0,5 мг мільбеміціна оксим на 1 кг маси. Не допускається розламування таблеток при підборі дози препарату.

НексгарД Спектра володіє привабливим ароматом і смаком і, як правило, охоче поїдається собаками, в іншому випадку, препарат згодовують в суміші з кормом. Слід переконатися, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах НексгарД Спектра застосовують у весняно-літньо-осінній період щомісяця, починаючи за місяць до початку літа переносників збудника - москітів і комарів, і закінчують не раніше, ніж через місяць після завершення їх літа.

При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, слинотеча, тремтіння, хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби і не вимагають застосування лікарських засобів.

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено.

Вагітним і лактуючим сукам НексгарД Спектра застосовують за життєвими показаннями за рекомендацією ветеринарного лікаря.

Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату слід відновити в тій же дозі і за тією ж схемою.

При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У деяких тварин можливе короткочасне зниження апетиту, мимовільно зникають шкірні зміни (еритема, лущення, свербіж); рідко - блювота, діарея і сонливість. У разі якщо блювота у собаки відбулася протягом перших двох годин після прийому НексгарД Спектра, рекомендується дати препарат повторно в тій же дозі.

Відомості про несумісність НексгарД Спектра з іншими лікарськими препаратами і кормовими добавками відсутні.

НексгарД Спектр не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Виробник : Merial, Франція

Характеристики товара

Размер породы
Крупная;Мелкая;Средняя

Характеристики

Тип використання
Таблетки
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Advantix (Адвантикс) от блох и клещей для собак, 1пипетка
Advantix (Адвантикс) от блох и клещей для собакИНСТРУКЦИЯпо применению Адвантикса (Advantix) СОСТАВ И ФОРМА ВЫПУСКАКомби..
0 грн
Bolfo (Болфо) спрей від паразитів для собак и кошек, 250 мл
 Больфо Спрей – инсектоакарицидный препарат для борьбы с эктопаразитами собак и котов.Состав: представляет собой жидкост..
264 грн
ANIMALL VetLine ошейник противопаразитарный для кошек и собак
Полимерная лента со специфическим запахом составляющих веществ.Состав: Один ошейник содержит действующие вещества:Имидак..
0 грн
Apicenna Празіцид комплекс (Prazicid complex) Крапли для собак та цуценят від глистів, бліх та кліщів, 1 піпетка
Інструкція для застосування Празіцід® - комплексу для боротьби з гельмінтозами і Арахне-ентомози собак і цуценят до 5 кг..
0 грн
Advocate (Адвокат) Піпетки для собак від бліх та глистів (1 піпетка)
I. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ1. Адвокат (Advocate) - лікарський засіб у формі розчину для зовнішнього застосування, призначене д..
0 грн
0