096 04 06 064
Київстар Vodafone E-mail

Litter Pearls ВЕЛЛНЕС (Wellness) кварцовий наповнювач для туалетів котів 3,4л

Артикул:
10704
Виробники
Litter Pearls
Наявність:
Нет в наличии

321 грн


Тип наполнителя
Кварцевый
Всі характеристики
Litter Pearls ВЕЛЛНЕС (Wellness) кварцовий наповнювач для туалетів котів Litter Pearls ВЕЛЛНЕС – наповнювач для котячого туалету Litter Pearls – це «продукт майбутнього» або «революційний продукт». Економічність, якість, ціна, комфорт при обробці та використанні – все це в повному обсязі і до цього швидко звикаєш. Лінія кварцових наповнювачів компанії “А.С.Т. BV”, Нідерланди (Crystal Clear Litter Pearls, Litter Pearls “Tracks-Less”) – революція на ринку наповнювачів та повна зміна нашого уявлення про комфортність догляду за кішкою. Інформація про продукт Гранули Litter Pearls ВЕЛЛНЕС є прозорими, приємними для дотику, кристалами. За структурою це хімічно чистий, 100% натуральний діоксид кремнію – перероблений пісок особливої ​​якості та чистоти, в якому так люблять копатися кішки. Унікальна технологія дозволила досягти кількох приголомшливих ефектів: за рахунок набагато більшого, ніж у звичайного силікагелю, числа канальців, кристали миттєво та повністю вбирають рідкі відходи; всі елементи сечі, крім власне вологи, негайно блокуються («замикаються») у кристалі, чиста ж волога випаровується протягом 1,5 – 2 годин (подібний ефект «висушування» спостерігається і за наявності твердих відходів); гранули не руйнуються і не утворюють грудок - їх структура залишається постійною завжди (порівняйте з іншим силікагелем, просто перетерши гранули в пальцях); гранули слабо шиплять і не лякають тварину при сечовипусканні; Litter Pearls не містять домішок, з якими контактувала сеча. Це досягається високим ступенем очищення похідних - піску та води; запах миттєво блокується. З іншого боку, вміст сечі також не має контакту з повітрям. В результаті – рекомендований ветеринарами повний антибактеріальний ефект! Надзвичайна комфортність - щодня наповнювач потрібно просто перемішати (тверді відходи забираються звичайним чином), але це - обов'язкова умова. Треба зауважити, що для власників кількох тварин цей наповнювач – особлива знахідка, оскільки чужі запахи не бентежать наступного відвідувача. Приблизно через 30 днів канали починають заповнюватися, і поява запаху говоритиме про те, що потрібна заміна. Поступова зміна кольору кристалів не позначається на працездатності наповнювача! Кішки швидко та із задоволенням звикають до нової структури. Заохочуйте Вашу кішку, коли вона вперше відвідає лоток із Litter Pearls. Незабаром вона оцінить його охайність та комфорт! 1 кіт – 1 упаковка (1,8 кг) – 1 місяць мінімального використання.

Характеристики

Тип наполнителя
Кварцевый
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Лидер продаж!
Kotix (Котікс) сілікагелевий наповнювач для котячого туалету
Kotix (Котікс) сілікагелевий наповнювач для котячого туалету
Kotix (Котікс) сілікагелевий наповнювач для туалетуKotix (Котікс)Сілікагелевой наповнювач для туалету виробляється з нат..
0 грн
KOTIX TOFU (ТОФФУ) соєвий наповнювач, 6 л
KOTIX® TOFU - наполнитель для кошачьего ЛОТКА на основе Тофу.Состоит из 100% натурального сырья - спрессованной массы со..
250 грн
Catmania НАТУРАЛЬНИЙ наповнювач для котячих туалетів, білі гранули 5л
Catmania – білий природний бентонітовий наповнювач, який забезпечує чудову ефективність комкування.Він має дуже високу а..
200 грн
Лидер продаж!
Пухнастики поглинаючий наповнювач для котячих туалетів, 5кг
Пухнастики поглинаючий наповнювач для котячих туалетів, 5кг
..
72 грн
Лидер продаж!
Барс Чемпіон бентонітовий наповнювач, 5кг
Барс Чемпіон бентонітовий наповнювач, 5кг
Барс Чемпіон бентонітовий наповнювач, 5кг..
80 грн
0