096 04 06 064
Київстар Vodafone E-mail

Royal Canin Sensory вологий корм для вибагливих котів

Новинка у каталозі! Royal Canin Sensory вологий корм для вибагливих котів до смаку, запаху чи текстурі. Кращий вибір для вашого улюбленця. 

SENSORY™: Більше ніж просто корм — різноманітність відчуттів.

Ви коли-небудь думали про те, як кішки сприймають світ? Особливості органів чуття дозволяють кішкам сприймати навколишній світ по-своєму і від їхньої стимуляції залежить самопочуття тварини. Це означає, що процес годівлі та раціон значно впливають на їх здоров'я. Давайте дізнаємося, як давати кішці більш різноманітні відчуття при їді і тим самим підвищувати її добробут – день за днем.


Унікальність кожного з почуттів котів

Унікальність кішок багатогранна, але саме їх особливі органи чуття дають нам ключ до підвищення їхнього благополуччя. Тільки уявіть: нюх кішки в 14 разів сильніший, ніж у людини. При цьому у них всього 470 смакових сосочків (у людини більше 9000!), тому вони мають не найрозвиненіший смак. Це лише деякі сенсорні особливості кішок, які раніше не завжди враховувалися під час створення кормів. Адже відчуття мають значний вплив на харчові переваги тварин!


Але тепер усе змінилося.


Спираючись на експертні знання про кішок та останні дослідження в галузі смакової привабливості, у ROYAL CANIN® розробили цілу лінійку вологих кормів, призначених для стимуляції відчуттів тварин. Відкрийте три різні продукти, створені для стимуляції нюху, смаку та дотику вашої кішки. Подаруйте їй різноманітність та багатий сенсорний досвід, які допоможуть підтримати її здоров'я та благополуччя – день за днем.


SENSORY™ ЗАПАХ

Стимулюйте їх нюх

Нюх кішки надзвичайно розвинений. У її носі розташовано 200 мільйонів, що сприймають запахи, клітин, тоді як у людини їх лише 5 мільйонів. При такому розвиненому нюху кішка насамперед контактує з кормом у вигляді носа, з допомогою розташованих у ньому численних потужних чутливих рецепторів.


Ось чому перше «ароматичне» враження має велике значення! Це початкова взаємодія поглиблюється, коли кішка принюхується: що інтенсивніше вона це робить, то більше молекул може вловити.


Якщо аромат корми здасться кішці дуже привабливим, вона не довго принюхуватиметься і швидко почне їсти, що полегшить процес годівлі і зробить його приємнішим. Таким чином, саме це перше враження спрощує годівлю та забезпечує споживання потрібної кількості енергії, даючи тварині позитивні емоції.


Ось чому формули ROYAL CANIN SENSORY Запах відрізняються особливим ароматичним профілем, створеним на основі риби з відновлюваних джерел. Він включає дуже привабливі для нюху кішок жирні, фруктові та горіхові нотки.


Технологія створення ароматичного профілю сприяє швидкому поширенню та змішуванню запахів, спонукаючи кішку швидше приступити до трапези та збагачуючи її відчуття під час їди.


Хоча смак кішок не відрізняється особливою гостротою через невелику кількість смакових сосочків, він не втрачає унікальності сприйняття. Кішки особливо чутливі до нюансів смаку, зокрема до смаку умами. Розумами часто описують як смак бульйону або солонуватий присмак, який особливо притаманний м'ясу.


Для умами виключно важливі амінокислоти, цей смак не залежить від решти чотирьох відчуттів – солодкого, кислого, солоного та гіркого. Кішки м'ясоїдні, тому вони особливо чутливі до м'ясних присмаків, що асоціюються з умами.


Формула ROYAL CANIN® SENSORY™ Смак створений на основі смаку курки з піджаристими, м'ясними та карамельними нотками, що стимулюють унікальні смакові відчуття кішок.


SENSORY™ ВІДЧУВАННЯ

Зміцніть їх сприйняття текстури

Відчуття, які кішки відчувають при контакті різних текстур корму з ротовою порожниною під час годування, впливають на їхній харчовий досвід. Цю сенсорну характеристику називають «ротовими відчуттями», вона є визначенням широкого спектра фізичних властивостей рецепторами ротової порожнини під час їжі.


Сюди входить весь комплекс фізичних та хімічних взаємодій з ротовою порожниною, від першого укусу та відчуттів на небі до подрібнення корму та заключного етапу – проковтування. Іншими словами, для кішок годування – це тактильний досвід такою ж мірою (якщо не більшою), що й смаковий. Саме тому ROYAL CANIN® SENSORY™


Відчуття впливає на тактильне сприйняття в ротовій порожнині, стимулює органи почуттів кішок, додаючи новизни в процес годівлі та збагачуючи їх досвід. Це шматочки у соусі з унікальною, більш кремовою текстурою та ніжною оболонкою, відчуття від якої зберігається довше.


Унікальна текстура також включає більш волокнисті шматочки, що нагадують м'ясо, що подобається тваринам та забезпечує різноманітність відчуттів у процесі годування.43 02.06.2022
Пов'язані товари
0