096 04 06 064
Київстар Vodafone E-mail

Корм Природа «ПАПУЖКА. ЮНІОР» для хвилястих папуг 500 гр

Артикул:
PR241028
Виробники
Природа
Наявність:
В наявності

34 грн


Тип корма
Основной Рацион
Клас корму
Эконом
Вид птицы
Волнистый Попугай
Всі характеристики

Повноцінний корм для молодих папуг

Рецептура корму «Папужка. Юніор» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення та утримання декоративних птахів.

Склад: просо жовте, просо червоне, канаркове насіння, просо чорне, чумиза, насіння льону, насіння конопель, сушене яблуко.

Суміш зернових культур, насіння та сушених фруктів складає раціон, що відповідає харчуванню молодих птахів у природних умовах. Вживання корму сприяє правильному розвитку молодих птахів, дозволяє уникнути авітамінозу, неправильної або затяжної линьки; забезпечує добру кондицію, яскраве оперення та завжди гарний настрій. Корм містить речовини, необхідні молодим птахам для правильного розвитку.

Характеристики товара

Тип корма
Основной Рацион
Клас корму
Эконом

Характеристики

Вид птицы
Волнистый Попугай
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Корм Природа «НІМФА» для середніх папуг 500 гр
Повноцінний корм для середніх папугРецептура корму «Німфа» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розвед..
35 грн
Корм Природа «КОРЕЛА. ЙОД» для середніх папуг 500 гр
Повноцінний корм для середніх папугРецептура корму «Корела. Йод» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з ..
31 грн
Корм Природа «КАНАРКА» для канарок і декоративних птахів 500 гр
Повноцінний корм для канарок та екзотичних птахівРецептура корму «Канарка» розроблена на основі рекомендацій провідних ф..
38 грн
Корм КОКТЕЙЛЬ «СУПЕРМЕНЮ» для хвилястих папуг, 0,5кг
Багатий і різноманітний склад, збалансований з урахуванням потреб улюбленців!Склад: виноград сушений, канаркове насіння,..
55 грн
Корм Природа «ЕКЗОТИК» для екзотичних птахів 500 гр
Повноцінний корм для екзотичних птахівРецептура корму «Екзотик» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з р..
40 грн
0