096 04 06 064
Київстар Vodafone E-mail

Фронтлайн СПОТ ОН монопіпетка для котів

Артикул:
25483
Виробники
Merial
Наявність:
В наявності

177 грнСклад: фіпроніл - 10%. 

Лікарська форма: краплі на холку. Форма випуску: Випускають у формі 10% Фармакологічні властивості: Фіпроніл, що входить до складу препарату блокує рецептори ГАМК паразита і має виражену інсектицидною і акарицидну дію відносно вошей, бліх, волосоїдів та кліщів (іксодові, хейлітелли, отодектозу), що паразитують на собаках і кішках , препарат ефективний на всіх стадіях розвитку паразитів. 

  «Фронтлайн Спот Він» не є препаратом системної дії, він накопичується в епідермісі і сальних залозах тварини і надає контактна інсектоакарицидної дію на ектопаразитів. 

«Фронтлайн Спот Він» протягом 24 годин поступово розподіляється по всій поверхні тіла і забезпечує захист тварин від ектопаразитів.

«Фронтлайн Спот Він» за ступенем впливу на організм відноситься до групи малонебезпечних речовин - згідно з ГОСТ 12.1.007.76, не робить шкірно - резорбтивної, сенсибілізуючої, ембріотоксичної, тератогенної і мутагенного дії. При попаданні в очі викликає слабке подразнення. 

Опис: 
«Фронтлайн Спот Він» являє собою безбарвну прозору рідину зі слабким специфічним запахом. Крім крапель Фронтлайн Спот Він компанія Меріал виробляє краплі Фронтлайн Комбо, що відрізняються більш тривалим захистом тваринного від бліх, але природно ціна його значно вище.  
Період ефективної дії: тривалість захисту тварин від кліщів: у кішок - 15 - 21 день. 

показання:
Препарат застосовують для боротьби з блохами, вошами, волосоїдів та кліщами (іксодові, хейлітелли, отодектозу) у собак і кішок, шляхом топікального (точкового) нанесення препарату на шкіру. 

Застосування: 
Перед обробкою у піпетки відламують кінчик, розсовують у тварини шерсть в області спини (між лопатками) і, натискаючи на піпетку, наносять препарат на шкіру в одну або кілька точок. Препарат застосовують для лікування отодектоза (вушної корости). З цією метою закопують в кожне вухо по 4 - 6 крапель (краплі обов'язково вводять в обидва вуха). Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають навпіл і злегка масажують її підставу, залишок нанести на шкіру між лопаток (однократна обробка).

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Bolfo (Болфо) спрей від паразитів для собак и кошек, 250 мл
 Больфо Спрей – инсектоакарицидный препарат для борьбы с эктопаразитами собак и котов.Состав: представляет собой жидкост..
264 грн
ANIMALL VetLine ошейник противопаразитарный для кошек и собак
Полимерная лента со специфическим запахом составляющих веществ.Состав: Один ошейник содержит действующие вещества:Имидак..
0 грн
Api-san Празіцід комплекс (Prazicid complex) Краплі для котів вагою від 4 кг від глистів, бліх і кліщів, 1 піпетка*0,8 мл
ІнструкціяВластивостіІвермектин, що входить до складу препарату має широкий спектр дії, активний відносно личинкових і с..
115 грн
Api-san Празіцід комплекс (Prazicid complex) Краплі для котів і кошенят до 4 кг від глистів, бліх і кліщів , 1 піпетка*0,3 мл
Склад лікарського засобуПразіцід-комплекс - протипаразитарні краплі широкого спектру дії для зовнішнього застосування.&n..
108 грн
Advantage (Адвантейдж) від бліх і волосоїдів 1 піпетка для котів, кішок і кролів
Advantage від бліх і волосоїдів для котів і кішокСклад: Advantage (Адвантейдж) являє собою прозору рідину жовтого кольор..
0 грн
0