099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Hagen Exo-Terra Infrared Інфрачервона лампа R20 / 50W для тераріуму

Виробники
Hagen
Наявність:
В наявності

0 грнExo-Terra Infrared Basking Spot < / span> & nbsp; - серія інфрачервоних ламп для обігріву тераріуму. Лінійка представлена ​​чотирма моделями різної потужності.

випромінюють інфрачервоні хвилі
Лампи Exo-Terra Infared Basking Spot випускають ледь помітний для рептилій світло, яка не порушує добового циклу тварин. Завдяки цьому, інфрачервоні лампи підходять для цілодобового обігріву тераріуму.

Лампи Exo-Terra Infared Basking Spot виготовлені з червоного скла, яке безперешкодно пропускає ІК промені.

Інфрачервоні лампи дозволяють вести спостереження за нічними тваринами, не порушуючи їх спокій яскравим світлом.

Ідеальний обігрів для курчат
ІК лампи - надійне джерело тепла для підростаючих курчат. Лампи розташовуються зовні клітин або під стелею вольєра, що виключає їх контакт з пташенятами. Завдяки цьому, вони повністю безпечні для курчат.

При використанні ІК ламп легко регулювати температуру в вольєрі. Якщо погода різко зіпсується або в приміщенні з клітинами відключать опалення, курчата не змерзнуть. Досить переважити лампочку нижче, і в вольєрі збережеться комфортна температура.

ІК лампи також вирішать проблему з освітленням. Їх світла достатньо, щоб курчата могли спокійно орієнтуватися в вольєрі, знаходити воду і їжу. Крім того, червоний колір вкрай сприятливо впливає на самопочуття і поведінку пташенят (докладніше див. Таблицю нижче).

Марк О. Норі: залежність біологічних характеристик птиці від кольору системи освітлення < p style = "margin-bottom: 10px; color: rgb (51, 51, 51); font-family: Ubuntu, sans-serif; font-size: 14px;">

Нарешті, обігрів ІК лампами дуже ефективний і економічний. При малому енергоспоживанні лампи виробляють велику кількість тепла (так, в середньому лампи споживають в 4 рази менше енергії, ніж водяні обігрівачі).

Технічні характеристики Exo-Terra Infrared Basking Spot арт. PT2141

    < li> цоколь E27
  • потужність 50 Вт
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
0