096 04 06 064
Київстар Vodafone E-mail

Hagen Exo Terra Forest Moss Наповнювач лісовий мох для рептилій 500 гр

Виробники
Hagen
Наявність:
В наявності

375 грн


Exo-Terra Forest Moss - пресований мох з лісів тропічної Азії. Цей субстрат випускається в подвійних брикетах. Кожен брикет дає 7 л грунту після розпакування і підготовки для розміщення в тераріумі.


Призначений для вологих тропічних тераріумів. Розміри брикетів 5 * 20,5 * 10,5 см, в упаковці 2 брикету по 7 л кожен.


ЕкзоТерра Натуральний мох в брикеті Terra Forest Plume Moss добре вбирає і надовго зберігає вологу. Цей грунт підтримає в тераріумі високу вологість. Він підійде амфібіям і тропічним рептиліям.


В тераріумі з таким субстратом будуть добре себе почувати риє і нірні тварини - мох легко копається, не порошить і не травмує тварина під час риття.


Мох також використовується для інкубації, тому що добре підтримує вологість. Цей м'який грунт не зашкодить шкаралупу яєць.


Багатьом тропічним тваринам в тераріумі необхідні прохолодні вологі притулку - так звані камери вологості. Особливо важливі такі укриття в період линьки: рептилії проводять там більшу частину дня. Пресований мох збереже в камері вологості прохолоду і вологу. Крім того, цей м'який субстрат створить в укритті комфортні умови для відпочинку і сну рептилії.


Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
0