099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Hagen Exo Terra «Equatorial Forest Floor» Наповнювач для тераріуму 8,8 л (двошаровий субстрат)

Виробники
Hagen
Наявність:
В наявності

540 грн


Exo Terra Equatorial Forest Floor - багатошаровий субстрат, який дозволяє відтворити лісову поверхню природних екваторіальних лісів.


Лісова поверхню є однією з найбільш характерних особливостей екваторіальній лісової екосистеми. Вона зазвичай складається з двох основних шарів. Верхній шар складається зі свіжої листової підстилки. Основний шар складається з багатого органічної речовини - зазвичай розкладених листя і дерев.


Верхній шар складається з висушених на сонці декоративного листя Ардізія зі стійкого ресурсу. З цим декоративним верхнім шаром ви можете створити м'яке поверхневе покриття, яке можна знайти в природних екваторіальних лісах. Листя Ардізія забезпечують м'який шар для тварин, щоб заритися і накрити їх криївку. Верхній шар покриває нижню прошарок, для утримання вологи і запобігти висихання грунту.


Базовий шар складається з багатого органічної речовини зі стійкого кокосового горіхового волокна. Це 100% натуральний, екологічний і біорозкладаний субстрат з великими гігроскопічними властивостями. Цей базовий шар створює прекрасні природні умови екосистеми тераріуму для люблячих вологу рептилій, амфібій і безхребетних. Його здатність утримувати вологу, природні вкорінені гормони і протигрибкові властивості сприяють зростанню рослин у вашому тераріумі.


Унікальна кора, яка використовується в Exo Terra Equatorial Forest Floor, складається з суміші коротких волокон і розмірів зерен кокосового торфу, від крупнозернистих гранул до тонких скупчень, що призводить до поліпшення дренування грунту і здоровою аерації коренів рослин. Верхній шар листя Ардізія утримує базовий шар злегка вологим, що сприяє підтримці його функціонування як природної екосистеми, де корисні організми будуть затримувати відходи і тим самим зменшити запахи.


Exo Terra Equatorial Forest Floor піддається термічній обробці для зниження бактеріального забруднення.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
0