096 04 06 064
Київстар Vodafone E-mail

Bayer PROCOX Прококс Суспензія антигельмінтик для собак та цуценят, 7,5 мл

Артикул:
5481
Виробники
Bayer
Наявність:
В наявності

248 грн


Размер породы
Крупная;Мелкая;Средняя
Тип использования
Сироп
Всі характеристики

I.Загальні ВІДОМОСТІ

1. Торговельне найменування лікарського препарату: Прококс (Procox).

Міжнародна непатентована назва: емодепсид і толтразурилу.

2. Лікарська форма: суспензія для орального застосування.

Прококс в 1 мл в якості діючих речовин містить емодепсид - 0,9 мг і толтразурилу - 18,0 мг, а також допоміжні речовини: бутилгідрокситолуол - 0,9 мг, сорбінову кислоту - 0,7 мг, гліцерину дібегенат - 31,5 мг і рафінована соняшникова олія до - 1 мл.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою суспензію від білого до жовтого кольору.

Випускають Прококс розфасованим по 7,5 мл у флаконах темного скла відповідної місткості з поліетиленовим адаптером і кришкою, забезпеченою пристосуванням для захисту від дітей, упаковані поштучно в картонні коробки.

3. Зберігають Прококс в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

4. Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника - 3 роки з дня виробництва, після першого відкриття флакона 10 тижнів.

Забороняється застосування препарату Прококс після закінчення терміну придатності.

5. Прококс слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

6. Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

II. Фармакологічні властивості

7. Прококс відноситься до групи комбінованих проти паразитарних лікарських препаратів.

Що входять до складу препарату діючі речовини забезпечують його широкий спектр протипаразитарного дії щодо збудників нематодозів і кокцидиоза собак.

Емодепсид - напівсинтетичне з'єднання групи депсіпептідов, має виражені нематодоціднимі властивостями. Надаючи стимулюючу дію на пресинаптичні лактофільние рецептори, викликає параліч і загибель паразита. Ефективний відносно нематод, паразитуючих у собак, в тому числі Toxocara canis (статевозрілі, статевонезрілі особи і личинки L4), Uncinaria stenocephala (статевозрілі особини), Ancylostoma caninum і Trihuris vulpis (статевозрілі особини).

Толтразурилу - похідне тріазинону має виражені кокцидіоцидна властивостями. Блокуючи дихальні ферменти кокцидий, надає шкідливу дію на мітохондрії і процеси ділення ядра кокцидий, порушуючи процес формування макрогаметоціта. Ефективний відносно всіх внутрішньоклітинних стадій розвитку паразитуючих у собак кокцидий.

Після перорального введення препарату емодепсид швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації в крові через 2 години, проникає в органи і тканини, створюючи найбільш високі концентрації в жировій тканині. Виводиться з організму в незмінному стані і у вигляді гідроксильних похідних, головним чином з фекаліями.

Толтразурилу, повільно всмоктуючись у шлунково-кишковому тракті, надає кокцидіоцидна дію на слизовій і підслизовій оболонках, виводиться з організму в незмінному стані і вигляді метаболітів (основний метаболіт - толтразурилу сульфон) з фекаліями і частково з сечею.

Прококс за ступенем впливу на організм відноситься до речовин «малонебезпечних» (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), не робить місцево-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної, мутагенного і сенсибілізуючої дії. Препарат токсичний для риб та інших гідробіонтів.

III. ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ

8. Прококс призначають дорослим собакам і цуценятам з 2-тижневого віку з лікувальною і профілактичною метою при паразітарниx инвазиях, викликаних нематодами і кокцидіями наступних видів:

нематоди (круглі гельмінти):

Toxocara canis (статевозрілі особини, статевонезрілі особи, личинки L4);

Uncinaria stenocephala (статевозрілі особини);

Ancylostoma caninum (статевозрілі особини);

Trichuris vulpis (статевозрілі особини);

Кокцидії:

Isospora ohioensis, Isospora burrowsi, Isospora neorivolt, Isospora canis.

9. Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функцій печінки і / або нирок. Не слід застосовувати Прококс цуценятам масою менше 0,4 кг і у віці до 2 тижнів, вагітним, а також годуючим самкам перші два тижні лактації.

Цуценятам бобтейла, коллі, шелті і споріднених порід, в зв'язку з їх підвищеною чутливістю до емодепсид при необхідності препарат застосовують під контролем лікуючого лікаря ветеринарної медицини.

10. Прококс застосовують собакам індивідуально перорально, одноразово мінімальної терапевтичної дози 0,5 мл / кг маси тварини (еквівалентно 0,45 мг емодепсиду і 9 мг толтразурилу на 1 кг маси), за допомогою шприца одноразового використання. Перед застосуванням суспензію у флаконі слід добре збовтати.

Для забезпечення необхідного дозування собакам масою до 4 кг використовують шприци з градацією 0,1 мл, для собак масою більше 4 кг - з градацією 0,5 мл.

Відкрутивши кришку і вставивши носик шприца в шийку флакона, слід нахилити флакон і нахилити флакон і витягти суспензію в обсязі, розрахованому на масу тварини, потім повернути флакон в вертикальне положення і тільки після цього витягти шприц і закрити флакон кришкою. Натискаючи на поршень шприца, ввести лікарський препарат в ротову порожнину собаки.

Повторне використання шприца не допускається, його утилізують з побутовими відходами.

Рекомендовані дози Прококса в залежності від маси собаки наведені в таблиці:


Маса собаки, кг

Доза, мл

Маса собаки, кг

Доза, мл

0,4

0,2

>2,8-3,0

1,5

>0,4-0,6

0,3

>3,0-3,2

1,6

>0,6-0,8

0,4

>3,2-3,4

1,7

>0,8-1,0

0,5

>3,4-3,6

1,8

>1,0-1,2

0,6

>3,6-3,8

1,9

>1,2-1,4

0,7

>3,8-4,0

2,0

>1,4-1,6

0,8

>4-5

2,5

>1,6-1,8

0,9

>5-6

3,0

>1,8-2,0

1,0

>6-7

3,5

>2,0-2,2

1,1

>7-8

4,0

>2,2-2,4

1,2

>8-9

4,5

>2,4-2,6

1,3

>9-10

5,0

>2,6-2,8

1,4

>10 + 0,5 мл на кожен наступний кг маси

Прококс не усуває клінічні симптоми кокцидиоза, в зв'язку з цим при виражених клінічних ознаках захворювання тварини додатково призначають засоби симптоматичної та патогенетичної терапії.

З метою попередження повторного зараження тварин необхідно проведення санітарно-гігіеніческіx заходів в місцях їх утримання.

11. При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися пригнічений стан, відмова від корму, рідкий стілець, блювота.

12. Особливостей дії лікарського препарату при першому прийомі або при його скасування не виявлено.

13. Препарат застосовують собакам одноразово. Для досягнення максимального профілактичного ефекту і зниження кількості ооцист, що виділяються в зовнішнє середовище, в неблагополучних по кокцидіозу розплідниках (притулках) Прококс слід призначати всім знову надійшли тваринам з 2-тижневого віку.

14. Побічних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні Прококса відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У деяких собак можливі порушення роботи шлунково-кишкового тракту (рідкий стілець, блювота), які зникають мимовільно і не вимагають застосування лікарських засобів.

15. Прококс не слід застосовувати спільно з Івермектин і іншими макроциклическими лактонами, а також з еритроміцином, преднізолоном і циклоспоринами, внаслідок можливого взаємного посилення токсичної дії.

16. Прококс не призначений для застосування продуктивними тваринам.

IV. ЗАХОДИ ОСОБИСТОЇ ПРОФІЛАКТИКИ

17. При роботі з Прококсом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами. Під час роботи забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи руки слід ретельно вимити руки з милом.

18. При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками очей, їх необхідно промити великою кількістю води. Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з препаратом Прококс. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування препарату або етикетку).

19. Порожні флакони з-під лікарського препарату і шприци забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації з побутовими відходами.


Характеристики товара

Размер породы
Крупная;Мелкая;Средняя

Характеристики

Тип использования
Сироп
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Apicenna Празіцид Суспензія Плюс Засіб від глистів для цуценят малих порід 6 мл
Празіцід-суспензія Плюс 6 мл для орального застосування для цуценят дрібних порід.В якості діючих речовин в 1 мл містить..
55 грн
Apicenna Празіцид Суспензія Плюс Засіб від глистів для цуценят середніх та великих порід 9 мл
Apicenna ПРАЗІЦІД ПЛЮС солодка суспензія для цуценят великих і середніх порід, 9 млСклад:  Пірантелу памоат - ..
57 грн
Apicenna Празіцид Суспензія Плюс засіб від глистів для дорослих собак, 10 мл
Празіцід суспензія  призначають дорослим собакам з профілактичною і лікувальною метою при захворюваннях, викли..
60 грн
Apicenna Празіцид комплекс (Prazicid complex) Крапли для собак та цуценят від глистів, бліх та кліщів, 1 піпетка
Інструкція для застосування Празіцід® - комплексу для боротьби з гельмінтозами і Арахне-ентомози собак і цуценят до 5 кг..
0 грн
Advocate (Адвокат) Піпетки для собак від бліх та глистів (1 піпетка)
I. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ1. Адвокат (Advocate) - лікарський засіб у формі розчину для зовнішнього застосування, призначене д..
0 грн
0