099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Apicenna СТОП СТРЕС ПЛЮС заспокійливі краплі для собак, 50 мл

Виробники
Apicenna (Api-San)
Наявність:
В наличии

140 грн


Особливі потреби
Стресс
Тип використання
Жидкость
Всі характеристики

Apicenna Стоп Стрес Плюс заспокійливі краплі для собак

Загальні відомості

1. Стоп-стрес Плюс (Stop-stress Plus) - кормова добавка для корекції небажаної поведінки і підвищення стійкості нервової системи у кішок і собак при стресових ситуаціях.

2. Стоп-стрес Плюс в якості діючих речовин в 1 мл містить: L-теанин 45 - 55 мг, триптофан 9 - 11 мг, гліцин 90 - 110 мг, а також допоміжні речовини: полівінілпіролідон 54 - 66 мг, аспасвіт Ц 200 4 , 5 - 5,5 мг, натрію бензоат 1,35 - 1,65 мг, калію сорбат 1,35 - 1,65 мг, кислоту лимонну 1,35 - 1,65 мг, натрію метабісульфіт 0,9 - 1,1 мг, ароматизатор «Молочний шоколад» 0,9 - 1,1 мг і воду очищену до 1 мл.
Не містить генно-інженерно-модифікованих продуктів.

3. Розчин для прийому всередину. За зовнішнім виглядом кормова добавка являє собою в'язку рідину від світло-жовтого до жовтого кольору, допускається опалесценція.

4. Випускають кормову добавку по 30 і 50 мл в полімерних флаконах, закупорених нагвинчуються кришками з контролем першого розкриття. Флакони упаковують поштучно в картонні пачки в комплекті зі шприцом-дозатором та інструкцією із застосування.
Кожен флакон маркують із зазначенням: найменування організації-виробника; найменування і призначення добавки; складу; форми випуску; обсягу у флаконі; номера серії; терміну придатності і умов зберігання; дати виробництва; написи «Для тварин».
На вторинну упаковку наносять маркування із зазначенням: найменування організації-виробника, її адреси і товарного знака; найменування, призначення і способу застосування добавки; складу; гарантованих показників; обсягу у флаконі; форми випуску; номера серії; реєстраційного номера; терміну придатності і умов зберігання; дати виробництва; знака відповідності; позначення цього стандарту; умов відпустки; штрихового коду; написів:
«Не є лікарським засобом!», «Для тварин», «Зберігати в місцях, недоступних для дітей!»; «Не застосовувати після закінчення терміну придатності!»; «Перед застосуванням ознайомитися з інструкцією!».

Зберігають кормову добавку в закритій упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 ° С до 25 ° С.
Термін придатності при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва, після відкриття флакона - 30 діб.
Кормова добавка Стоп-стрес Плюс не повинна застосовуватися після закінчення терміну придатності.

Фармакологічні властивості

5. Кормова добавка Стоп-стрес Плюс, завдяки що входять до складу природних амінокислот, надає заспокійливий ефект при стресових ситуаціях у собак і кішок, в тому числі: при транспортуванні, зміни умов утримання, при проведенні виставок, відвідування ветеринарних установ.
Амінокислоти L-теанин, триптофан і гліцин надають розслаблюючу дію, викликають почуття спокою і задоволення у тварин. Теанін покращує здатність до навчання і слухняність. Триптофан знімає нервову напругу, усуває відчуття тривоги і страху, нормалізує сон. Застосування кормової добавки сприяє зниженню підвищеної збудливості, необгрунтованої агресивності, безпричинного гавкоту і вокалізації, а також занепокоєння, викликаного статевої полюванням.

Характеристики товара

Особливі потреби
Стресс

Характеристики

Тип використання
Жидкость
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Apicenna ФУНГИН ФОРТЕ засіб для лікування грибкових захворювань шкіри у собак та кішок
Фунгин Форте  - засіб для лікування грибкових захворювань шкіри, екземи грибкової етіології і себорейний дерма..
0 грн
Apicenna СТОП ЗУД спрей для лікування захворювань шкіри у собак і кішок, 30мл
Apicenna Стоп-зуд спрей для лікування захворювань шкіри 30 млПереваги препарату :має протисвербіжну та болезаспокій..
160 грн
Apicenna СTOП ЗУД суспензія для лікування захворювань шкіри у собак 15 мл
Apicenna Стоп Зуд суспензія для лікування захворювань шкіри у собак Лікарська форма:Суспензія для орального застосу..
137 грн
Veda КІТ БАЮН (краплі) для корекції порушень поведінки собак та кішок 10 мл №3
Показання до застосування: для корекції поведінки у кішок і собак, починаючи з 10 місячного віку - крики кішок під час с..
102 грн
Beaphar NO LOVE Антикобелін - спрей для захисту від кобелів, 100мл
BEAPHAR NO LOVE - СПРЕЙ ДЛЯ ЗАЩИТЫ ОТ КОБЕЛЕЙПредназначен для собак в состоянии течки. Нейтрализует их специфический зап..
203 грн
0