096 04 06 064
Київстар Vodafone E-mail

Apicenna Празіцид Суспензія Плюс засіб від глистів для дорослих собак, 10 мл

Виробники
Apicenna (Api-San)
Наявність:
В наявності

60 грн


Размер породы
Мелкая;Средняя
Тип использования
Суспензия
Всі характеристики

Празіцід суспензія  призначають дорослим собакам з профілактичною і лікувальною метою при захворюваннях, викликаних круглими і стрічковими гельмінтами: нематодози (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, анкілостомоз) і цестодози (теніїдози, дипилидиоз, ехинококкози, дифиллоботриоз, мезоцестоідоз).

Призначення :
Препарат  Празіцід  призначають дорослим собакам з профілактичною і лікувальною метою при захворюваннях, викликаних круглими і стрічковими гельмінтами: нематодози (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, анкілостомоз) і цестодози (теніїдози, дипилидиоз, ехинококкози, дифиллоботриоз, мезоцестоідоз).

Біологічні властивості :
Механізм дії входять до складу " Празіцід  суспензія " активних компонентів (празиквантел, пірантелу памоат) заснований на виборчому вплив на обмін речовин і нервово-м'язову діяльність паразитів. Таке виборче дію і оптимально підібраний склад діючих речовин забезпечують низьку токсичність препарату для домашніх тварин.

Дозування і спосіб застосування:
Празіцід - Суспензію Солодку застосовують собакам індивідуально, ОДНОКРАТНО з розрахунку: 1 мл на 3 кг маси тіла тварини. Перед використанням флакон із суспензією слід ретельно збовтати протягом 20-30 сек. Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів не потрібно. З лікувальною метою дегельмінтизацію тварин проводять за показаннями. При сильному ступені інвазії обробку рекомендується повторити через 10 днів. З профілактичною метою дорослих собак дегельмінтізіруют в вищевказаної дозі щоквартально, а також за 2 тижні до передбачуваної вакцинації. Вагітних самок дегельмінтізіруют в другій половині вагітності, які годують самок - через 3 тижні після пологів з обережністю під наглядом ветеринарного лікаря. Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається.

Протипоказання:
Празіцід  не слід застосовувати вагітним сукам в першу половину вагітності, а також одночасно з іншими антигельмінтними засобами, що містять піперазин.

Склад :
Празиквантел, пірантелу памоат, допоміжні компоненти.

Форма випуску :
Випускається в прозорих пластикових флаконах з кришкою, що загвинчується з контролем розкриття + шприц-дозатор, упаковані в картонні коробки.

Характеристики товара

Размер породы
Мелкая;Средняя

Характеристики

Тип использования
Суспензия
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Apicenna Празіцид комплекс (Prazicid complex) Крапли для собак та цуценят від глистів, бліх та кліщів, 1 піпетка
Інструкція для застосування Празіцід® - комплексу для боротьби з гельмінтозами і Арахне-ентомози собак і цуценят до 5 кг..
0 грн
Advocate (Адвокат) Піпетки для собак від бліх та глистів (1 піпетка)
I. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ1. Адвокат (Advocate) - лікарський засіб у формі розчину для зовнішнього застосування, призначене д..
0 грн
Profender (Профендер) Антигельмінтик для собак зі смаком м'яса (1 таблетка)
Антигельмінтик для собак зі смаком м'яса (таблетки у формі кісточки). Профілактика і лікування собак при змішаних п..
51 грн
Дронтал Плюс XL для собак на 35 кг, 1таб.
Дронтал Плюс XL Антигельминтик с вкусом мяса для собак (таблетки)Описание:Таблетки продолговатой формы бледно-желтоватог..
98 грн
Bayer PROCOX Прококс Суспензія антигельмінтик для собак та цуценят, 7,5 мл
I.Загальні ВІДОМОСТІ1. Торговельне найменування лікарського препарату: Прококс (Procox).Міжнародна непатентована назва: ..
248 грн
0