099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Apicenna Празіцид Суспензія Плюс Засіб від глистів для цуценят середніх та великих порід 9 мл

Виробники
Apicenna (Api-San)
Наявність:
Нет в наличии

57.00 грн


Размер породы
Крупная;Средняя
Вік собаки
Щенки
Тип використання
Суспензия
Всі характеристики
Apicenna ПРАЗІЦІД ПЛЮС солодка суспензія для цуценят великих і середніх порід, 9 мл

Склад:  Пірантелу памоат - 45 мг / мл, фебантел - 45 мг / мл, празиквантел - 15 мг / мл, допоміжні речовини до 1 мл;

Опис

Празіцід-Суспензію Плюс призначають дорослим собакам і кішкам, цуценятам і кошенятам з 3-тижневого віку з профілактичною і лікувальною метою при шлунково-кишкових нематодозах (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, дипилидиоз, ехінококоз, дифиллоботриоз, мезоцестоідоз) і змішаних нематод-цестодозних инвазиях.

Загальні відомості
1. Торговельне найменування лікарського препарату: Празіцід-суспензія Плюс (Prazicid-suspension Plus).
Міжнародна непатентована назва діючих речовин: пирантел, фебантел, празиквантел.
2. Лікарська форма: суспензія для орального застосування.
Випускають лікарський препарат в двох модифікаціях: Празіцід-суспензія Плюс для дорослих собак, цуценят середніх і великих порід і Празіцід-суспензія Плюс для дорослих кішок, кошенят і цуценят дрібних порід.
В якості діючих речовин в 1 мл Празіцід-суспензія Плюс для дорослих собак, цуценят середніх і великих порід містить: 45 мг пірантелу памоат, 45 мг фебантел, 15 мг празиквантель і допоміжні речовини: полівінілпіролідон, гліцерин, аспасвіт Ц-200, твін-80 , ксантанову камедь, бензоат натрію, сорбат калію, піногасник, лимонну кислоту, ароматизатор «Молочний шоколад», Na-карбоксиметилцеллюлозу і воду очищену; Празіцід-суспензія Плюс для дорослих кішок, кошенят і цуценят дрібних порід містить: 15 мг пірантелу памоат, 15 мг фебантел, 1,5 мг празиквантель і допоміжні речовини: полівінілпіролідон, гліцерин, аспасвіт Ц-200, твін-80, ксантанову камедь, бензоат натрію, сорбат калію, піногасник, лимонну кислоту, ароматизатор «Молочний шоколад», Na-карбоксиметилцеллюлозу, сукралозу, β-циклодекстрин і воду очищену.
3. За зовнішнім виглядом препарат являє собою суспензію світло-жовтого кольору, при зберіганні допускається розшарування суспензії, що зникає при збовтуванні.
Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва.
Забороняється застосування Празіцід-суспензії Плюс після закінчення терміну придатності.
4. Випускають Празіцід-суспензію Плюс розфасованої по 5, 6, 7, 9, 10 і 15 мл в полімерні флакони, упаковані поштучно в картонні пачки в комплекті з інструкцією із застосування.
5. Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 ° С до 25 ° С.
6. Празіцід-суспензію Плюс слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.
7. Невикористаний препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.
8. Умови відпустки: без рецепта ветеринарного лікаря.

Фармакологічні властивості
9. Празіцід-суспензія Плюс відноситься до комбінованих антігельмінтним лікарських препаратів.
Комбінація празиквантель, фебантел і пірантелу памоат, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельминтного дії на шлунково-кишкових нематод (Тохосаra саnis, Toxocara cati, Тохосаra mistax, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Ancylostoma caninum) і цестод (Echinococcus granulosus, Alveococсus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobotrium latum, multiceps multiceps), що паразитують у собак і кішок.
10. Пірантел памоат - з'єднання групи піримідинів, механізм його дії заснований на блокаді передачі нервових імпульсів в нервово-м'язових синапсах шляхом деполяризації мембран м'язових клітин, що викликає параліч м'язової системи нематод; пирантел погано всмоктується, що забезпечує його пролонговану дію на гельмінтів в кишечнику; виводиться з організму в основному в незміненому вигляді (93%) з фекаліями.
Празиквантел - з'єднання групи піразінізохінолінов, активно відносно шлунково-кишкових цестод на всіх фазах розвитку. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Ca2 +), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі гельмінтів і сприяє їх виведенню з організму тварини. З'єднання швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 1 - 3 години, оборотно зв'язується з білками сироватки крові (70 - 80%), частково метаболізується в печінці, реекскретіруется в кишечник, виводиться з організму в основному з сечею (до 80%) протягом 24 годин.
Фебантел відноситься до пробензімідазолам, біотрансформується в організмі в бензимідазоли. Механізм дії фебантел заснований на інгібуванні ферменту фумаратредуктази в мітохондріях гельмінтів, в результаті чого порушується засвоєння глюкози і синтез білка тубуліну, що призводить до руйнування мікротубулярного апарату клітин паразита, викликаючи його загибель. Фебантел всмоктується в кишечнику, метаболізується в печінці і виділяється з жовчю в просвіт кишечника, де частково відзначається його повторна резорбція, з організму виводиться як в незмінному стані, так і у вигляді декількох метаболітів з фекаліями і сечею.
Празіцід-суспензія Плюс за ступенем впливу на організм відноситься до речовин малонебезпечних (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії, добре переноситься собаками і кішками різних порід і віку.

Порядок застосування
11. Празіцід-суспензію Плюс призначають дорослим собакам і кішкам, цуценятам і кошенятам з 3-тижневого віку з профілактичною і лікувальною метою при шлунково-кишкових нематодозах (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, дипилидиоз, ехінококоз, дифиллоботриоз, мезоцестоідоз) і змішаних нематод-цестодозних инвазиях.
12. Протипоказанням до застосування є індивідуальна непереносимість компонентів препарату (в тому числі в анамнезі). Празіцід-суспензію Плюс не слід застосовувати виснаженим, хворим на інфекційні хвороби і видужують тваринам, самкам в першій половині вагітності, цуценятам і кошенятам молодше 3-тижневого віку.
13. Лікарський препарат застосовують тваринам перорально індивідуально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в наступних дозах:
Празіцід-суспензію Плюс для дорослих собак, цуценят середніх і великих порід - 1 мл на 3 кг маси тварини;
Празіцід-суспензію Плюс для дорослих кішок, кошенят і цуценят дрібних порід - 1 мл на 1 кг маси тварини.
З профілактичною метою дегельмінтизацію тварин проводять один раз в квартал, а також перед кожною вакцинацією.
З лікувальною метою, а також з метою профілактики при груповому (скупченому) утриманні тварин (розплідники, притулки, віварії), обробку проводять дворазово з інтервалом 14 діб: при нематодозах один раз в день, при цестодозах і змішаних нематод-цестодозних инвазиях один раз в день протягом 3 послідовних днів.
Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. Флакон з суспензією перед кожним застосуванням слід ретельно струсити.
14. При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися пригнічений стан, відмова від корму, надмірне слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту. У цих випадках застосовують ентеросорбенти і засоби симптоматичної терапії.
15. При першому застосуванні препарату у кішок можлива самопроходящая гіперсалівація.
16. Дегельмінтизацію вагітних і годуючих самок при необхідності проводять під контролем ветеринарного лікаря за 3 тижні до передбачуваних пологів і через 2 - 3 тижні після пологів.
17. Слід уникати порушень схеми дегельмінтизації, так як це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску чергової дози, препарат необхідно ввести якомога скоріше в тій же дозі, далі інтервал між введеннями препарату не змінюється.
18. При застосуванні Празіцід-суспензії Плюс відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У деяких тварин можливі порушення роботи шлунково-кишкового тракту (рідкий стілець, блювота) і посилення слиновиділення, які зникають мимовільно і не вимагають застосування лікарських засобів. При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату і появі алергічних реакцій його використання припиняють і призначають тварині антигістамінні препарати і засоби симптоматичної терапії.
19. Празіцід-суспензію Плюс не слід застосовувати одночасно з лікарськими препаратами, що містять піперазин та засобами, які інгібують холіноестеразу. Інформація про взаємодію Празцід-суспензії Плюс з лікарськими засобами інших фармакологічних груп і кормовими добавками відсутні.
20. Празіцід-суспензія Плюс не призначена для застосування продуктивним тваринам.

Умови зберігання

Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва.

Забороняється застосування Празіцід-суспензії Плюс після закінчення терміну придатності.

Характеристики товара

Размер породы
Крупная;Средняя
Вік собаки
Щенки

Характеристики

Тип використання
Суспензия
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Apicenna Празіцид Суспензія Плюс засіб від глистів для дорослих собак, 10 мл
Празіцід суспензія  призначають дорослим собакам з профілактичною і лікувальною метою при захворюваннях, викли..
60.00 грн
Apicenna Празіцид комплекс (Prazicid complex) Крапли для собак та цуценят від глистів, бліх та кліщів, 1 піпетка
Інструкція для застосування Празіцід® - комплексу для боротьби з гельмінтозами і Арахне-ентомози собак і цуценят до 5 кг..
0.00 грн
Advocate (Адвокат) Піпетки для собак від бліх та глистів (1 піпетка)
I. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ1. Адвокат (Advocate) - лікарський засіб у формі розчину для зовнішнього застосування, призначене д..
0.00 грн
Profender (Профендер) Антигельмінтик для собак зі смаком м'яса (1 таблетка)
Антигельмінтик для собак зі смаком м'яса (таблетки у формі кісточки). Профілактика і лікування собак при змішаних п..
51.00 грн
Дронтал Плюс XL для собак на 35 кг, 1таб.
Дронтал Плюс XL Антигельминтик с вкусом мяса для собак (таблетки)Описание:Таблетки продолговатой формы бледно-желтоватог..
98.00 грн
0