099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

Apicenna Празіцид комплекс (Prazicid complex) Крапли для собак та цуценят від глистів, бліх та кліщів, 1 піпетка

Виробники
Apicenna (Api-San)
Наявність:
В наявності

0 грнВік собаки
Взрослая Собака;Пожилая Собака;Щенки
Тип використання
Капли В Холку
Всі характеристики

Інструкція для застосування Празіцід® - комплексу для боротьби з гельмінтозами і Арахне-ентомози собак і цуценят до 5 кг

Загальні відомості:

1. Торговельне найменування лікарського ветеринарного препарату: Празіцід®-комплекс (Prazicid-complex). Міжнародні непатентовані назви: івермектин, празиквантел, левамізол, тіаметоксам.

2. Лікарська форма: розчин для зовнішнього застосування. Празіцід®-комплекс в 1 мл містить в якості діючих речовин празиквантел - 102 мг, івермектин - 24 мг, левамізол - 25 мг і тіаметоксам - 35 мг, а також допоміжні речовини: диметилсульфоксид - 100 мг, поліетіленглгіколь - 200 мг і спирт бензиловий - до 1 мл. За зовнішнім виглядом препарат являє собою прозору світло-жовту рідину.

3. Препарат випускають в полімерних тюбик - піпетках, упакованих в картонні коробки або блістери під приварення. Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 2 ° С до 25 ° С.

4. Термін придатності при дотриманні умов зберігання 2 роки з дня виробництва. Забороняється застосування Празіцід® - комплексу після закінчення терміну придатності.

5. Празіцід® - комплекс слід зберігати в недоступному для дітей.

6. Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Фармацевтичні властивості:

7. Празіцід®-комплекс відноситься до комбінованих протипаразитарною лікарських ветеринарним препаратам. Володіє широким спектром дії, активний відносно личинкових і статевозрілих фаз розвитку кишкових нематод і цестод, бліх, вошей, волосоїдів, саркоптоідних, демодекозних і іксодових кліщів, що паразитують у собак і кішок. Механізм дії входить до складу препарату івермектіна полягає в порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі паразита. Дія празиквантель засноване на пригніченні фумаратредуктази, стійкої деполяризації м'язових клітин, порушення енергетичного обміну, що викликає параліч і загибель гельмінтів. Левамізол має нематодоцідной активністю, а також проявляє імуностимулюючі властивості за рахунок збільшення кількості Т-лімфоцитів. Тіаметоксам є з'єднанням з групи нікотіноідов, володіє контактним і кишковим інсектоакарицидної дією. Оскільки він є антагоністом нікотин-ацетилхолінових рецепторів, викликає гіперполяризацію мембран нервового волокна членістонігіх, що призводить до загибелі паразитів. Празіцід®-комплекс за ступенем впливу на організм відноситься до помірно-небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), при нанесенні на шкіру в рекомендованих дозах не чинить резорбтивної-токсичного, місцево-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії. При попаданні на слизові викликає слабке подразнення. Препарат токсичний для риб і бджіл. що призводить до загибелі паразитів. Празіцід®-комплекс за ступенем впливу на організм відноситься до помірно-небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), при нанесенні на шкіру в рекомендованих дозах не чинить резорбтивної-токсичного, місцево-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії. При попаданні на слизові викликає слабке подразнення. Препарат токсичний для риб і бджіл. що призводить до загибелі паразитів. Празіцід®-комплекс за ступенем впливу на організм відноситься до помірно-небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), при нанесенні на шкіру в рекомендованих дозах не чинить резорбтивної-токсичного, місцево-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії. При попаданні на слизові викликає слабке подразнення. Препарат токсичний для риб і бджіл.

Порядок застосування:

8. Празіцід®-комплекс призначають дорослим собакам і кішкам, цуценятам і кошенятам, починаючи з 2-місячного віку, для лікування і профілактики кишкових нематодозів, цестодозов, ентомози, отодектоза, саркоптоза, нотоедроза, демодекозу, а також їх захисту від нападу іксодових кліщів.

9. Празіцід®-комплекс забороняється застосовувати цуценятам і кошенятам молодше 2-х місячного віку, вагітним, жінкам, які годують, хворим на інфекційні хвороби, що видужують, виснаженим і ослабленим тваринам. Собакам порід коллі, шелті, бобтейл і їх помісей препарат слід застосовувати з обережністю.

10. Препарат наносятна шкіру тварині, розставивши шерсть, в місця, недоступні для злизування (в області шиї біля основи черепа або між лопатками); при обробці великих тварин препарат наносять в 3-4 місця.

Для знищення бліх, вошей, волосоїдів та захисту тварин від нападу іксодових кліщів обробку тварин Празіцід®-комплексом проводять один раз на місяць протягом усього сезону активності комах. Препарат застосовують тваринам зовнішньо, шляхом нанесення на суху неушкоджену шкіру.

Для лікування отодектоза (вушної корости) препарат наносять на шкіру одноразово. У процесі лікування рекомендується очищати слуховий прохід від ексудату і струпів, а в разі ускладнення отитом - призначати протимікробні і протизапальні засоби.

При саркоптозу, нотоедроз і демодекозелекарственний препарат наносять тампоном на попередньо очищені від струпів уражені ділянки тіла від периферії до центру з захопленням прикордонної здорової шкіри до 1 см, в дозах, зазначених в таблиці. Обробку проводять 2-4 рази з інтервалом 10-14 днів до клінічного одужання тварини, яка підтверджують двома негативними результатами акарологіческіх досліджень. Тварин з великими ділянками ураження обробляють в два прийоми з інтервалом 1 день, наносячи лікарський препарат спочатку на одну, а потім на іншу половину ураженої поверхні тіла. Для запобігання злизування препарату тварині надівають шийний комір, намордник або замикають щелепи петлею з тасьми, які знімають через 20-30 хвилин після нанесення розчину.

Для дегельмінтізацііжівотних при нематодозах і цестодозах препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, з профілактичною - один раз в квартал в дозах, зазначених в таблиці.

11. При значному передозуванні лікарського препарату у тварин може спостерігатися: занепокоєння, гіперсалівація, м'язове тремтіння, задишка, пронос і блювота. Специфічні засоби детоксикації відсутні, застосовують загальні заходи, спрямовані на виведення лікарського препарату з організму.

12. Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні не виявлено.

13. У разі пропуску чергової обробки Празіцід®-комплексом його застосування відновлюють в тому ж дозуванні і по тій же схемі.

14. Побічних явищ і ускладнень при застосуванні Празіцід®-комплексу відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У рідкісних випадках при підвищеній індивідуальній чутливості до препарату (сльозотеча, надмірне слиновиділення, м'язова тремтіння, блювота) або появі ознак подразнення шкіри, його застосування слід припинити, змити його водою з миючим засобом і при необхідності призначити тварині антигістамінні і симптоматичні засоби.

15. Празіцід®-комплекс не слід застосовувати спільно з авермектінсодержащімі і іншими протипаразитарними лікарськими препаратами.

16. Празіцід®-комплекс не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи профілактики:

17. При роботі з Празіцід®-комплексом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами. Під час роботи з препаратом забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід вимити руки теплою водою з милом. Не слід гладити тварину і підпускати його до маленьких дітей протягом 24 годин після нанесення Празіцід®-комплексу.

18. При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками очі, їх слід негайно промити великою кількістю води. Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з Празіцід®-комплексом. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини, слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію із застосування препарату або етикетку).

19. Забороняється використання порожніх упаковок з-під лікарського препарату для побутових цілей; вони підлягають утилізації з побутовими відходами.

Характеристики товара

Вік собаки
Взрослая Собака;Пожилая Собака;Щенки

Характеристики

Тип використання
Капли В Холку
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Advocate (Адвокат) Піпетки для собак від бліх та глистів (1 піпетка)
I. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ1. Адвокат (Advocate) - лікарський засіб у формі розчину для зовнішнього застосування, призначене д..
0 грн
Kiltix (Килтикс) нашийник від бліх та кліщів для собак
Килтикс ошейник (Kiltix)Состав и форма выпуска. Ошейник представляет собой поливиниловую ленту, пропитанную смесью двух ..
0 грн
Foresto (Форесто) нашийник для котів та собак від бліх, кліщів та комарів
Непрерывное использование ошейника обеспечивает защиту собак от блох, вшей, власоедов в течение 6 месяцев, а от иксодовы..
1
0 грн
Beaphar Нашийник від бліх та кліщів для собак 65 см
Ошейник от блох и клещей для собак с шестимесячного возраста. Уничтожает паразитов и защищает от повторного заражения бл..
150 грн
ProVET МЕГА СТОП - краплі від зовнішніх і внутрішніх паразитів для собак, 1 піпетка
Комплексні препарати проти екто- і ендопаразитівЕфективний препарат нового покоління для зовнішнього застосування.МЕГА С..
0 грн
0