096 04 06 064
Київстар Vodafone E-mail

Apicenna ГЕПАТОВЕТ суспензія для лікування та профілактики захворювань печінки у собак та кішок

Виробники
Apicenna (Api-San)
Наявність:
В наявності

0 грнПоказання
Заболевания Печени
Тип использования
Суспензия
Всі характеристики
Інструкція по застосуванню ГЕПАТОВЕТА собакам і кішкам при захворюваннях печінки різної етіології

Загальні відомості: 
1. Торговельне найменування лікарського препарату: Гепатовет (Hepatovet). Міжнародна непатентована назва: лецитин + метіонін + орнітин + розторопша + безсмертник.

2. Лікарська форма: суспензія для орального застосування. Препарат в якості діючих речовин в 1 мл містить есенціальні фосфоліпіди - 60 мг, метіонін - 100 мг, L-орнітин - 50 мг, розторопші плямистої екстракт - 15 мг, трави безсмертника - 15 мг, а також допоміжні компоненти: сорбат калію - 1, 5 мг, бензоат натрію - 1,5 мг, натрію карбоксіметілцеллюзоза - 1,5 мг, твін-80 - 6 мг і воду дистильовану - до 1 мл.

3. Термін придатності лікарського препарату в закритій упаковці при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виготовлення, після відкриття флакона - не більше 21 діб. Забороняється застосування Гепатовета після закінчення терміну придатності.

4. Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, в сухому захищеному від світла місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 2 ° С до 25 ° С.

5. Гепатовет слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

6. Спеціальних заходів обережності при знищенні невикористаного лікарського засобу не потрібно.

Фармакологічні властивості:
7. Гепатовет - гепатотропний лікарський препарат, до складу якого входять есенціальні фосфоліпіди, флавоноїди, амінокислоти - метіонін і орнітин. Комплекс біологічно активних речовин в препараті покращує функціональний стан печінки і її дезінтоксикаційну функцію, сприяє збереженню та відновленню структури гепатоцитів; нормалізує рівень аміаку в організмі тварин, прискорює регенерацію клітин печінки. Гепатовет за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки), в терапевтичних дозах не чинить ембріотоксичної, тератогенної, канцерогенної та сенсибілізуючої дії.

Порядок застосування:
8. Гепатовет призначають собакам і кішкам самостійно або в складі комплексної терапії при гострих і хронічних захворюваннях печінки різної етіології, для нормалізації функції і регенерації печінки після ендо- та екзотоксікозов, соматичних і інфекційних захворювань, а також для зниження негативного впливу лікарських засобів , що володіють гепатотоксичностью.

9. Протипоказанням до застосування Гепатовета є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів лікарського препарату, печінкова енцефалопатія і епілепсія.

10. Препарат застосовують собакам і кішкам перорально, індивідуально з невеликою кількістю корму або вводять примусово за допомогою шприца-дозатора 2-3 рази на день протягом 3-5 тижнів, в дозах, зазначених в таблиці:

маса тваринного

Разова доза суспензії, мл

Добова доза суспензії, мл

собаки

до 10 кг

1

2 - 3

11 - 20 кг

2

4 - 6

21 - 30 кг

3

6 - 9

31 - 40 кг

4

8 - 12

від 41 і більше

5

10 - 15

кішки

до 3 кг

1

2 - 3

3 - 6 кг

2

4 - 6

від 7 і більше

3

6 - 9

Перед застосуванням суспензію у флаконі слід ретельно збовтати протягом 1-2 хвилин.

При необхідності курс лікування повторюють через 2-3 тижні.

11. Симптоми передозування у тваринах не виявлено.

12. При застосуванні Гепатовета відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У окремих тварин через 10-15 хвилин після застосування лікарського препарату відзначається гіперсалівація, яка самовільно припиняється і не вимагає застосування лікарських засобів.

13. У разі появи алергічних реакцій застосування препарату припиняють і призначають тварині антигістамінні і симптоматичні засоби.

14. При пропуску прийому однієї або декількох доз лікарського препарату його застосування відновлюють в тих же дозах і за тією ж схемою.

15. Гепатовет сумісний з кормами, лікарськими засобами та кормовими добавками.

Заходи профілактики:
16. При проведенні лікувально-профілактичних заходів з використанням Гепатовета слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.

17. Порожню тару з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами.

18. Організація-виробник: ТОВ НВО «Апіценна», Росія.

Характеристики товара

Показання
Заболевания Печени

Характеристики

Тип использования
Суспензия
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Apicenna ЛАКТО-СТОП препарат для усунення симптомів хибної вагітності для котів та собак
Інструкція по застосуванню препаратупризначеного для усунення симптомів помилкової вагітності; профілактики та ліку..
488 грн
Beaphar (Біфар) Algolith Алголіт добавка для активізації пігменту, 250
описВітамінно-мінеральна харчова добавка з натуральних морських водоростей для активізації натурального пігменту. П..
249 грн
Beaphar (Биафар) TOP 10 Кормова добавка з L-карнітином
Beaphar Top 10 (Топ Тен) кормова добавка з L-карнітинКормова добавка з L-карнітин для собак. Збалансований комплекс..
0 грн
Beaphar (Беафар) Doggy's Liver, 75 таб
Beaphar Doggys Liver витамины в виде лакомства с печенью для собакВитамины в виде лакомства с печенью для собак. Содержи..
90 грн
Beaphar (Беафар) Doggy's Biotine Вітаміни для нормалізації обміну речовин у собак, 75 табл
Beaphar Doggy's Biotin Вітаміни для нормалізації обміну речовин у собакКормова добавка Doggy's + Biotine з біотином для ..
117 грн
0