099 495 65 64
Vodafone Київстар E-mail

8in1 Nature's Miracle Urine Destroyer Знищувач плям і запахів котячої сечі 946 мл.

Виробники
8in1 Pet Products
Наявність:
В наявності

391 грн


Вид
Удаление Пятен
Тип використання
Жидкость
Всі характеристики

Знищувач плям і запахів котячих міток і сечі Nature's Miracle спеціально розроблений для усунення найстійкіших запахів і плям від сечі кішок.


Завдяки використанню найпотужніших технологій в цій галузі, включаючи активатори кисню і біо-ензимна формулу, засіб усуває забруднення максимально ефективно. Цей знищувач можна використовувати для плям і запахів сечі кішок на килимах, твердих поверхнях, тканинах, переноска, спальних місцях тварин і котячих туалетах.


Як працює


Знищувач плям і запахів котячих міток і сечі використовує глибоко-проникаючі, збагачені киснем біо-ензимні компоненти для видалення забруднень від сечі кішок, включаючи липкий осад.


Засіб також містить формулу подвійної дії, яка руйнує сечовину - причину неприємного запаху сечі.


Знищувач плям і запахів котячих міток і сечі швидко починає працювати, проникає вглиб самого важко-виведеного забруднення і повністю видаляє органічні плями і запахи.


Для досягнення найкращих результатів потрібно дозволити знищувач висохнути природним шляхом, що може зайняти до двох тижнів, т. К. Засобу потрібно проникнути на всю глибину забруднення, включаючи підкладку килима і оббивку м'яких меблів.


Перед використанням протестуйте поверхню на цветоустойчивость на непомітній ділянці. Нанесіть засіб, почекайте 5 хвилин і витріть поверхню тканиною. Якщо область змінила колір, не застосовуйте знищувач плям і запахів котячих міток і сечі на цій поверхні

Завжди використовуйте Уничтожитель плям і запахів котячих міток і сечі у вихідній концентрації

Завжди спочатку використовуйте Уничтожитель плям і запахів котячих міток і сечі, тому що інші засоби можуть не впоратися і хімічно закріпити плями, після чого їх буде неможливо видалити

виведення плям


Витріть пляма, наскільки це можливо, потім повністю замочіть його в знищувач плям і запахів котячих міток і сечі

Зачекайте 5 хвилин і витріть поверхню тканиною

Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання. Для важко виводяться плям використовуйте щітку з жорсткою щетиною. Якщо пляма віддалилося не повністю, нанесіть засіб заново, зачекайте протягом години і витріть пляма тканиною

видалення запахів


Витріть забруднення і замочіть поверхню в знищувач плям і запахів котячих міток і сечі. Зачекайте 5 хвилин і насухо промокніть тканиною. Дозвольте обробленої області повністю висохнути, перш ніж очікувати повного виведення запаху

Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання. Для виведення стійких запахів з килимів (наприклад, сечі) просочіть весь виділяє запах матеріал

Це означає, що може знадобитися обробити також підкладку і підлогу під килимом. Зачекайте протягом години і насухо промокніть тканиною. Дозвольте обробленої області повністю висохнути, перш ніж очікувати повного виведення запаху.


Для використання при пранні


Перед пранням просочіть забруднену область знищувач плям і запахів котячих міток і сечі у вихідній концентрації. Потім, виперіть, як звичайно.

Характеристики

Вид
Удаление Пятен
Тип використання
Жидкость
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
8in1 Nature's Miracle Stain Odor Remover Універсальній знищувач плям і запаху кішок, 946 мл
Nature's Miracle Cat Stain and Odor Remover - універсальний знищувач плям і запахів в місцях перебування кішок. Нова і п..
352 грн
8in1 Nature's Miracle Litter Box Odor Destroyer Уничтожитель запаху котячого туалету спрей, 709 мл
8in1 Nature's Miracle Litter Box Odor Destroyer Уничтожитель запаху котячого туалету спрей, 709 млЗасіб для усунення зап..
267 грн
8in1 Nature's Miracle Stain & Odor Remover Універсальний знищувач плям і запахів для кішок, 473 мл
Універсальний знищувач плям і запахів для кішок Nature`s Miracle - ідеальне рішення для будь-яких забруднень, залишених ..
196 грн
8in1 Nature's Miracle Stain & Odor Eliminator Уничтожитель плям і запахів з посиленою формулою для кішок, лимон, 946 мл
Знищувач плям і запахів з посиленою формулою для кішок Nature`s Miracle справляється з самими стійкими забрудненнями, в ..
430 грн
8in1 Nature's Miracle Oxy Formula знищувач плям і запахів для кішок ORANGE, 709 мл
Знищувач плям і запахів Оксі-формула для кішок від Nature`s Miracle - ідеальний вибір для власників тварин, які бажають ..
331 грн
0